• Kategorie
  • Szukaj
  • BUGGY CLASH NA AKUMULATOR

Buggy Clash 24v jest to absolutny hicior wśród rodziców oraz dzieci, a także doskonały sposób na bardzo atrakcyjne spędzenie wspólnego czasu. Model terenowego auta Buggy Clash na akumulatory z pewnością spodoba się niejednemu małemu kierowcy. Samochód jest dwuosobowy i znajduje się w czołówce największych pojazdów na akumulator dla dzieci. Zasilanie 24v oraz mocne silniki sprawiają, że autko poradzi sobie w nawet najtrudniejszym terenie. 

Miniaturowe auto dla dzieci idealnie sprawdzi się do organizowania wspólnych wyścigów w ogródku lub na specjalnie przygotowanym torze, które zapewnią sporo emocji oraz wspaniałej zabawy. Ten szybki, zwinny pojazd na akumulator jest bardzo lekki, wytrzymały i świetnie sprawdzi się na urodzinach jako dodatkowa bardzo ekscytująca zabawa dla maluchów. Skorzystaj z promocji i kup dla swoich dzieciaków terenowy samochód Buggy, który jest gwarancją wspaniałej zabawy. Sprawdź Buggy Clash na akumulator w naszym sklepie internetowym.

Dynamiczna jazda i wspaniała zabawa, dzięki Buggy Clash dla dzieci

Buggy Clash elektryczny dla dzieci jest to bardzo lekka i wytrzymała konstrukcja, która odróżnia się swoim unikalnym i atrakcyjnym wyglądem nadwozia. Dużo mocy, a także wysoką prędkość na torze lub w ogródku zapewniają cztery wysokowydajne silniki elektryczne osiągające moc 45W. Napęd na osie jest zmienny na dwa lub cztery koła, którego obsługę zapewnia łatwa w przełożeniu przekładnia. Buggy dla dzieci jest również wyposażony w piankowe koła typu EVA, a także po dwa amortyzatory na tył i przód, które zapewniają bezpieczną jazdę przy wyższej prędkości lub w trakcie jazdy po nierównościach. Na wyposażenie składają się również dwa akumulatory o pojemności 12V/7Ah.

Buggy na akumulator - gwarancja jakości oraz bezpieczeństwa

Miniaturowy pojazd Buggy dla dzieci jest wyposażony w bardzo wygodne siedzenia w czarnym kolorze, pokryte elegancką i wytrzymałą ekoskórą, która jest łatwa w utrzymaniu. Bezpieczeństwo zapewniają wytrzymałe pasy bezpieczeństwa, które obowiązkowo znajdziemy w każdym samochodzie typu Buggy. Dostępny jest również specjalny pilot, który w sytuacjach awaryjnych pozwala przejąć kontrolę rodzicowi. Opcja stop umożliwia natychmiastowe zatrzymanie Buggy na akumulator, opcja kontroli prędkości daje możliwość kontrolowania prędkości pojazdu w trzech różnych wartościach. Jest to świetna opcja dla Twojego dziecka, która przyniesie mu wiele radości.