• Kategorie
  • Szukaj
  • Klocki magnetyczne Pixio

Klocki magnetycznie Pixio

Odkąd pojawiły się na rynku, na ich punkcie oszalały dzieciaki i dorośli. I nic dziwnego, bo klocki PIXIO  to gwarancja absolutnie fantastycznej zabawy dla całej rodziny. To najmniejsze klocki magnetyczne, dostępne obecnie na rynku. Klocki magnetyczne Pixio posiadają rozmiar sześcianu o boku 8mm. Dzięki niewielkim rozmiarom można z nich tworzyć naprawdę wyjątkowe konstrukcje i najbardziej wymyślne kształty. Już niewielka ilość klocków pozwala zbudować wiele, ciekawych modeli. Pixio klocki magnetyczne zostały wyróżnione tytułem Zabawka roku 2021, w kategorii klocki.  

Unikalna aplikacja mobilna Pixio

 

Każdy zestaw zawiera papierową instrukcję, ale możliwości budowania są praktycznie nieograniczone i dają ogromne pole do rozwoju swojej kreatywności. Można również pobrać specjalną aplikację mobilną Pixio na smartfony i tablety. To nie tylko wirtualna instrukcja składania, ale również świetna inspiracja do tworzenia nowych, ekscytujących rozwiązań. Każdy zestaw klocków magnetycznych Pixio zawiera unikalny kod promocyjny, dzięki któremu możesz korzystać z aplikacji.

  

 

Klocki magnetyczne Pixio– kreatywna zabawa w stylu Minecraft

Klocki magnetyczne Pixio to to super gratka dla fanów Minecrafta. Podobnie jak w tej uwielbianej przez dzieci grze, użytkownicy mogą budować najróżniejsze konstrukcje z niewielkich elementów, o różnych kolorach. Taka zabawa to prawdziwa gratka dla dziecięcej (i nie tylko!) kreatywności i wyobraźni. Możliwości układania klocków jest nieskończenie wiele, dlatego każdy może tworzyć swoje własne, wyjątkowe kombinacje.  Klocki magnetyczne Pixio to również idealny sposób na rozwijanie zdolności manualnych, motorycznych, a także koncentracji. Dzięki nim poznają zasady działania magnesów. Magnesy w klockach Pixio ułożone są w taki sposób, że elementy można ze sobą łączyć z różnych stron i w dowolnej kolejności. W klockach magnetycznych Pixio zastosowano magnesy neodymowe. Charakteryzują się wysoką trwałością, a ich siła magnetyczna utrzymuje się przez 50 lat.  

Klocki magnetyczne Pixio są w pełni bezpiecznie. Nie zawierają BPA, ftalanów, lateksu, PVC, ani innych materiałów toksycznych. To bezpieczna zabawka dla dorosłych i dzieci w każdym wieku.  

Klocki magnetyczne Pixio są bardzo łatwe w użytkowaniu. Są odpowiednie już dla dzieci od 3 lat, ale młodsze maluchy również mogą odkrywać ich możliwości. Jednak ze względu na niewielkie rozmiary klocków, lepiej żeby robiły to pod okiem osób dorosłych. Klocki magnetyczne Pixio to świetna zabawka dla całej rodziny, ponieważ rodzice również je pokochają. To idealny sposób by spędzić wspólnie czas, rozwijając ważne umiejętności i bawiąc się przy tym.  

Klocki dostępne są w 16 pięknych kolorach, dzięki czemu każda budowla jest wyjątkowa i bardzo kolorowa. Klocki wykonane są z niezwykłą starannością, a powstające z nich prace to prawdziwa, estetyczna uczta.