• Kategorie
  • Szukaj
  • Motor na akumulator Cross

Motorki dla dzieci na akumulator Cross

Rynek zabawek dziecięcych z dnia na dzień oferuje coraz to nowe i bardziej oryginalne produkty. Tworzone są one z myślą o potrzebach i wymaganiach najmłodszych, które są z kolei maksymalnie zróżnicowane. Największą popularność w ostatnim czasie zyskał sobie jednak motor cross dla dzieci, który pozwala im łączyć świetną zabawę z walorami edukacyjnymi. Cross dla dzieci jest idealnym, pierwszym jednośladem dla każdego z maluchów!

Motor cross dla dzieci, czyli bezpieczny motor na akumulator

Maluchy z natury nie lubią się nudzić, a tradycyjne zabawki często po kilku dniach lądują na półce. Jeśli więc rodzice poszukują idealnej zabawki, która wypełni dziecku czas na wiele godzin, wówczas cross na akumulator będzie świetnym rozwiązaniem! Oferowane przez nasz sklep crossy dla dzieci zasilane są akumulatorem o pojemności, którą rodzice samodzielnie mogą wybrać. Co więcej, taki kross dla dzieci do złudzenia przypomina realny motocykl cross'owy. Posiada on dwa biegi i regulację szybkości. Nie brakuje w nim także panelu audio, który pozwala na odgrywanie melodyjek podczas jazdy, ale także i na postoju. Cross na akumulator uruchamiany jest w niezwykle prosty sposób, za pomocą przycisku "Start", a dodatkowo posiada on także wskaźnik naładowania i dokręcane kółka boczne- dla większego bezpieczeństwa. Taka zabawka dla dzieci z pewnością wypełni im długie godziny, a dodatkowo pomoże połączyć naukę z zabawą.

Cross dla dzieci jako wsparcie ich rozwoju

Cross dla dzieci to świetna, a zarazem edukacyjna zabawka. Maluchy w pierwszej kolejności będą musiały opanować jego obsługę, a następnie będą one mogły wyruszyć "w teren". Niemniej jednak na tym ich przygoda się nie kończy! Cross na akumulator składania nasze pociechy do tego, by maksymalnie wytężyły swoje zmysły podczas jazdy, a także samodzielnie podejmowały decyzję odnośnie tego gdzie i z jaką szybkością będą się poruszać. Warto także wspomnieć o tym, że crossy dla dzieci mają wyjątkowo korzystny wpływ na rozwój ich małej oraz dużej motoryki. Maluchy z pewnością na naszych motorach Cross poczują się jak profesjonaliści na torze żużlowym, a także będą mogły krok po kroku rozwijać swoje umiejętności.

Crossy dla dzieci dopasowane do ich potrzeb i możliwości

Wiemy doskonale, że każde dziecko ma swoje indywidualne potrzeby i gusta, o których nie wypada dyskutować. Właśnie dlatego każdy motor cross dla dzieci - jaki znajduje się w naszym asortymencie - oferuje unikalny i różnorodny design. Rodzice mają więc nieograniczone możliwości wyboru i dopasowania cross'ów idealnie do potrzeb swojej pociechy. Cross dla dzieci posiada miękkie i solidne opony, a także siedzenie z wygodnym oparciem, by młody kierowca mógł poczuć się bezpiecznie. Gwarantujemy, że rodzice będą mogli jedynie obserwować jak ich pociecha próbuje swoich sił w konfrontacji z pierwszym jednośladem i krok po kroku doskonali swoje umiejętności. Taka zabawka jest nie tylko oryginalna, ale także skutecznie wspiera rozwój maluchów i pozwala im na odkrywanie świata na własną rękę!

Motor Cross SuperMoto Czerwony
Produkt niedostępny
Motor Cross SuperMoto Czerwony
Produkt niedostępny
Motor Cross SuperMoto Zielony
Produkt niedostępny
Motor Cross SuperMoto Zielony
Produkt niedostępny