• Kategorie
  • Szukaj
  • Samoloty zabawki dla dzieci

Przedstawiamy świetny prezent dla maluchów zainteresowanych awiacją. Zdalnie sterowany samolot zabawka dla dzieci to wysokiej jakości produkt, który wykonany został z dbałością o detale. Dzięki tej szczegółowości Twoja pociecha będzie mogła z łatwością zagłębić się w wyimaginowany świat i przeżywać niezwykłe przygody.

W tej kategorii znajdziesz duże, latające zabawki na pilota, ale także takie potrafiące tylko jeździć bądź też po prostu wydawać dźwięki i świecić – te zostały przystosowane dla nieco młodszych maluchów.

Różne kategorie tematyczne samolotów zdalnie sterowanych dla dzieci

Zależnie od tego, jakie upodobania ma Twoja pociecha, możesz wybrać odpowiedni motyw przewodni, jaki ma samolot zdalnie sterowany dla dziecka. Dostępne są wojskowe odrzutowce, duże pasażerskie transportowce na pilota, ale także helikoptery i zestawy do samodzielnego składania.

Wiele z opakowań zawiera po kilka elementów, tworzących idealne do zabawy kompozycje pozwalające na odgrywanie skomplikowanych scenek. Rozpiętość tematyki sięga od obsługi lotniska, przez służby ratownicze, aż do wojskowych ekspedycji, których centralną częścią jest odrzutowiec na pilota wraz z dodatkowymi pojazdami i figurkami żołnierzy. Te propozycje świetnie nadają się dla kilku osób, ponieważ naturalnie zachęcają do wspólnej zabawy.

Wszystkie produkty, zwłaszcza te dla nieco starszych użytkowników, zostały wykonanych z dużą dbałością o detale. Odwzorowują one prawdziwe samoloty – zarówno jeśli chodzi o design, jak i oznakowanie. Często do zdalnie sterowanych zabawek dołączony jest specjalny stojak, dzięki któremu te wysokiej jakości odrzutowce mogą stanowić ozdobę pokoju dziecka, gdy akurat się nimi nie bawi.

Samolot na pilot w sklepie online EkstraZabawki

Bogata kolekcja naszego sklepu internetowego pozwoli Ci wybrać duży samolot zdalnie sterowany na pilota dla dzieci dopasowany do potrzeb Twojego malucha. Bez względu na to, czy będzie to zestaw tematyczny, wiernie odwzorowany model odrzutowca czy zabawka do składania, na pewno zapewnisz mu wiele godzin wspaniałej rozrywki. Zapoznaj się z całym asortymentem dostępnym w EkstraZabawki i złóż zamówienie!

HELIKOPTER SYMA S5H
HELIKOPTER SYMA S5H
Produkt niedostępny
Helikopter Ratowniczy Alfa
Helikopter Ratowniczy Alfa
Produkt niedostępny
Helikopter ratunkowy Dickie
Helikopter ratunkowy Dickie
Produkt niedostępny
Helikopter Wojskowy Alfa Safari
Helikopter Wojskowy Alfa Safari
Produkt niedostępny