• Kategorie
  • Szukaj
  • Samochody elektryczne dla dzieci

Własny pojazd to marzenie każdego dziecka. Teraz mogą je Państwo spełnić! W naszym asortymencie znajdują się samochody elektryczne dla dzieci, które z pewnością zachwycą najmłodszych. Auta elektryczne dla dzieci są świetną zabawą nie tylko dla nich, ale także dla całej rodziny. Dzięki nim spędzą Państwo czas razem z pociechami, a same maluchy będą mogły się za ich pośrednictwem wiele nauczyć! Zapraszamy do przejrzenia i zapoznania się z naszym asortymentem!

Czy samochody elektryczne dla dzieci posiadają wartość edukacyjną?

Samochody elektryczne dla dzieci to genialny prezent dla każdego, małego miłośnika motoryzacji. Pozwolą one w sposób produktywny oraz interesujący spędzić wolny czas. Jednak rodzice obecnie skupiają się również na tym, by zabawki wspierały dziecko w codziennym rozwoju. Samochody na akumulator pozwalają w wyjątkowo skuteczny sposób łączyć zabawę z nauką. Dziecko może nie tylko poznać budowę pojazdu, różnorodne marki czy funkcjonalności, ale może także trenować swoją spostrzegawczość oraz refleks!

Jak samochody elektryczne dla dzieci będą wspierać je w rozwoju?

Samochód elektryczny dla dzieci wydaje się być dość niepozornym gadżetem. Z wyglądu przypomina miniaturową wersję pojazdów, które na co dzień poruszają się po polskich drogach. Jednocześnie samochodziki te są zabawką wyjątkowo wymagającą. Pojazdy na akumulator dla dzieci mogą więc korzystnie wpłynąć na:

  • koordynację ruchową - dziecko musi zsynchronizować ruchy obręczy barkowej oraz stóp;
  • rozwój mentalny maluchów - dziecko nauczy się samodzielnie podejmować decyzje, a także ponosić ich konsekwencje;
  • rozwój kreatywności - pociecha samodzielnie może wybierać kierunki jazdy, a także "jeździć" w całkowicie nowe miejsca.

W tym momencie warto również wspomnieć o tym, że pojazdy elektryczne dla dzieci pozwolą także wykształcić u maluchów pewne cechy, które mają ogromny potencjał na przyszłość. Dziecko będzie musiało w pełni respektować zasady ruchu drogowego, dbać o to, by uniknąć przeszkód i ryzykownych sytuacji podczas jazdy, a także będzie musiało uważać na innych przechodniów. Z pewnością rodzice samodzielnie zauważą, jak szybko ich pociecha rozwija się i doskonali.

Czy auta elektryczne dla dzieci odzwierciedlają tradycyjne pojazdy?

Nasz sklep przygotował niezwykle szeroki asortyment pojazdów dla dzieci, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane z uwzględnieniem najmniejszych detali. W praktyce oznacza to, że każde auto elektryczne dla dzieci zostało wyposażone w system dźwiekowy - imitujący warkot prawdziwego silnika, oświetlenie - sterowane manualnie, wycieraczki, a także szereg innych, dodatkowym komponentów. Nasze samochody elektryczne dla dzieci posiadają logo znanych marek, a nawet i tablice rejestracyjne! Dzięki temu, trudno będzie je odróżnić od oryginałów.

Jakie jeszcze pojazdy elektryczne można znaleźć w naszym asortymencie?

W naszym sklepie przygotowaliśmy także bogatą ofertę dla małych fanów jednośladów i innych czterokołowców. Wśród pojazdów elektrycznych dla dzieci znalazły się motory na akumulator oraz quady! Oczywiście są one również zaprojektowane w ten sposób, by do złudzenia przypominały oryginalne pojazdy. Motory elektryczne mają w zestawie szereg przydatnych gadżetów, które są świetnym uzupełnieniem zabawy. Do każdego pojazdu dodajemy np.  kluczyki z logo producenta, lusterka, tablice rejestracyjne czy klakson. Dzięki takim szczegółom i detalom każda przejażdżka będzie niezapomnianym przeżyciem. Co więcej nasze pojazdy elektryczne idealnie oddają warkot wydawany przez swoje oryginalne odpowiedniki.

Czy pojazdy na akumulator dla dzieci są bezpieczne?

Wiemy doskonale, że żaden rodzic nie zdecydowałby się na zakup zabawki, której użytkowanie może być dla pociechy zbyt ryzykowne. Wiemy także, ze każde auto elektryczne dla dzieci może w pierwszej kolejności wzbudzić wiele obaw. To maluchy będą nim sterować, a także będą miały pełną kontrolę nad pedałem gazu i hamulcami. Zadbaliśmy jednak o to, by każdy samochód elektryczny dla dzieci była maksymalnie bezpieczny. Auta elektryczne dla dzieci dostępne w naszym sklepie internetowym spełniają wszystkie warunki określone przez europejskie normy produktów dziecięcych. W praktyce, nasze pojazdy na akumulator dla dzieci posiadają:

  • dodatkowy pilot - znajduje się na nim przycisk bezpieczeństwa/natychmiastowego wyłączenia zasilania. W ten sposób również rodzice mogą zachować pełną kontrolę nad przejażdżką dziecka.
  • wysoka jakość materiałów - stosując nowoczesne technologie i rozwiązania zadbaliśmy o to, by wnętrza pojazdów zostały zaprojektowane tak, by dostarczyć dziecku maksimum wygody i komfortu w czasie zabawy. Jednocześnie, nasze auta elektryczne dla dzieci są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne.
  • ograniczenie prędkości - każde auto elektryczne dla dzieci posiada także wbudowane ograniczenie prędkości. Maluchy z pewnością nie staną się "piratami drogowymi"

Auta na akumulator, które dostępne są w naszym asortymencie, spełniają wszystkie standardy, dzięki czemu, rodzice nie muszą się o nic obawiać!

Jakie samochody elektryczne dla dzieci warto wybierać?

Pojazdy na akumulator dla dzieci, które posiadamy w naszym sklepie, są maksymalnie zróżnicowane. Zadbaliśmy o to by na ekstrazabawki.pl każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Mogą u nas Państwo znaleźć pojazdy elektryczne dla dzieci w najróżniejszych modelach i gabarytach. Miłośnikom czterech kółek polecamy elektryczne samochodyquady dla dzieci lub gokarty. Fani jednośladów mogą zaś wybierać spośród szerokiej oferty motorów. Oprócz tego w tej sekcji umieściliśmy również elektryczne hulajnogi i deskorolki, pojazdy Peg Perego i wiele, wiele innych. Rodzice muszą jednak pamiętać, że każdy maluch jest inny i wyjątkowy. Wybierając więc auta elektryczne dla dzieci warto uwzględnić ich potrzeby, a także możliwości. W sklepie posiadamy pojazdy elektryczne na akumulator, które są odpowiednie dla dzieci od 3 lat. Nie są to zabawki zarezerwowane wyłącznie dla chłopców. Również dziewczynki interesujące się motoryzacją znajdą tu dla siebie ciekawe modele. Posiadamy pojazdy zarówno dla najmłodszych jak i dla najstarszych i chętnie pomożemy Państwu w ich wyborze!

Czy auta elektryczne dla dzieci sprawdzą się w roli upominku?

Bez względu na to czy wybiorą Państwo pojazdy zdalnie sterowane, motory czy quady mogą mieć Państwo pewność, że sprawią one dziecku ogromną radość. Nasze pojazdy elektryczne to gotowy i zawsze trafiony pomysł na prezent z okazji urodzin, komunii czy świąt. To wyjątkowy i nietuzinkowy upominek, który będzie wypełniał dziecku wolny czas, a jednocześnie wspierał jego rozwój. Samochody elektryczne dla dzieci są rozwiązaniem dość innowacyjnym. Mogą one wzbudzać w Państwu wiele wątpliwości, aczkolwiek maluchy szybko je pokochają. Dodatkowo pragniemy jeszcze raz podkreślić, jak wiele dobrego może wnieść do życia dziecka niepozorne auto elektryczne. Maluch nie tylko nie będzie narzekał na nudę, ale dodatkowo będzie mógł kształtować swój charakter oraz trenować umiejętność. Gwarantujemy, że auto elektryczne dla dzieci będzie trafionym prezentem - bez względu na okazję!