• Kategorie
  • Szukaj
  • Mercedes na akumulator

Samochody marki Mercedes to klasa sama w sobie. Cieszą się one dużą renomą i są obiektem pożądania wielu miłośników motoryzacji. Dlatego w ofercie naszego sklepu nie mogło zabraknąć Mercedesów dla dzieci. Te zabawki stanowią wierne odwzorowanie prawdziwych samochodów. Można wśród nich znaleźć repliki najpopularniejszych modeli, takich jak Mercedes G63, Mercedes GLA-45 czy też Mercedes AMG SL 65. Proponujemy szeroki wybór wersji kolorystycznych - są wśród nich m.in. samochody o “lakierze” o barwie czerwonej, niebieskiej, białej, czarnej oraz zielonej. Z pewnością wśród szerokiego wachlarza naszych propozycji trafisz na pojazd na akumulator, który będzie idealnym prezentem dla Twojej pociechy.

Szukasz prezentu dla swojej pociechy? Polecamy auto marki Mercedes dla dzieci

Chyba największą zaletą każdego z naszych Mercedesów na akumulator dla dzieci jest ich strona wizualna. Producenci tych aut zadbali o najmniejsze nawet szczegóły, takie jak lusterka, felgi, tablice rejestracyjne czy klamki. Na uwagę zasługuje również błyszcząca “karoseria” w intensywnych kolorach, która w niczym nie ustępuje tej obecnej w pierwowzorach zabawek. Kolejny atut tych samochodów to eleganckie i wygodne siedzenia obite ekoskórą. Wyposażono je także w szereg ciekawych funkcjonalności, takich jak klakson, działające światła, pasy bezpieczeństwa czy wbudowany panel audio pozwalający na słuchanie w czasie zabawy ulubionej muzyki malucha. Każdy nasz Mercedes na akumulator dla dziecka ma też aż kilka biegów, dzięki czemu maluch może poczuć się, jakby siedział za kierownicą prawdziwego auta.

Pojazd na akumulator marki Mercedes dla dzieci to gwarancja wielu godzin doskonałej zabawy

Producenci samochodów na akumulator dla dzieci pomyśleli nie tylko o potrzebach maluchów, lecz także ich rodziców. Zabawki są stuprocentowo bezpieczne, każdą z nich wyposażono w dodatkowy pilot, który pozwala na kontrolowanie auta z zewnątrz, przez osobę dorosłą. Ponadto część z nich posiada specjalne miękkie opony EVA, które zapewniają wyjątkowo cichy przebieg zabawy. Co więcej, proponujemy również przystępne ceny i często organizujemy atrakcyjne promocje.

Znajdują się tutaj kultowe modele: