• Kategorie
  • Szukaj
  • Klocki

Klocki – idealna zabawa dla całej rodziny

Wspólna zabawa z dziećmi to najlepszy sposób na nudę i niepogodę.Okazja do tego by rodzinnie spędzić czas, uczyć się od siebie wzajemnie i dobrze bawić. Klocki są do tego najlepszym narzędziem. To absolutny must have w pokoju każdego dziecka, począwszy od malucha, przez kilkulatka, skończywszy na nastolatku. Klocki potrafią wciągnąć również dorosłych, sprawiając, że wspólna zabawa jest jeszcze bardziej emocjonująca i budująca rodzinne więzi. Jeśli szukasz wyjątkowych klocków dla swojego dziecka – koniecznie sprawdź ofertę naszego sklepu.

Klocki konstrukcyjne

To kreatywna zabawa dla dzieci i dorosłych. Patyczki i słomki pozwolą tworzyć niesamowite konstrukcje, dla których ograniczeniem jest tylko Wasza wyobraźnia. Rakieta, którą polecicie w kosmos, łódź czy samolot – to dopiero początek świetnej zabawy. Klocki konstrukcyjne świetnie sprawdzą się podczas zabawy w domu, ale również na zewnątrz. Nie zajmują dużo miejsca, dlatego możecie zabrać je na wakacje, piknik czy rodzinny wypad za miasto. Świetna zabawa gwarantowana. Klocki konstrukcyjne to świetne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dzięki nim dzieciaki ćwiczą swoje zdolności przestrzenne i manualne. Ze względu na niewielkie rozmiary łączników do słomek czy patyczków, klocki polecamy dzieciom powyżej trzech lat. Młodsze maluchy również mogą się nimi cieszyć, ale dla bezpieczeństwa powinny robić to pod okiem dorosłych.

Klocki magnetyczne

To absolutny hit, który wciągnie każdego. Kochają je zarówno dzieci jak i dorośli. To idealne narzędzie by rozwijać dziecięcą wyobraźnią, zmysł przestrzenny i umiejętności manualne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór klocków magnetycznych, dostosowanych do różnego wieku dzieci. Dla najmłodszych polecamy w szczególności duże klocki magnetyczne płytki i panele. Duża siła przyciągania ułatwia tworzenie wielowymiarowych konstrukcji, a żywa kolorystka przyciąga uwagę nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Dzieciom powyżej 3 lat polecamy tor kulkowy kulodrom. To świetna zabawa dla całej rodziny. Po zbudowaniu toru można w nieskończoność bawić się kulką, która przelatuje po kolorowych tunelach. Ostrzegamy, ta zabawa naprawdę wciąga.

Klocki 3D

To propozycja dla starszych dzieciaków, które uwielbiają konstruować. Klocki 3D to najlepszy pomysł na długie zimowe wieczory. Są pracochłonne, ale efekt końcowy zaskoczy każdego i będzie powodem do dumy. Każdy miłośnik klocków znajdzie w tej kategorii coś dla siebie - polecamy klocki 3D Pokemon Pikachu, Klocki 3D świnka Peppa, lub klocki 3D Spiderman.

Klocki magnetyczne Pixio

To prawdziwa gratka dla fanów Minecrafta. Klocki Pixio pozwalają na budowanie najróżniejszych konstrukcji, z bloków o różnych kolorach. Możliwości ułożenia klocków i kombinacji jest nieskończenie wiele. Klocki Pixio to prawdziwie wciągająca zabawa, dla dzieciaków i ich rodziców.

To nie wszystko co mamy do zaoferowania. W naszej ofercie znajdziesz również klocki zdalnie sterowane, klocki Pungrow oraz Magkinder. Gwarantujemy najwyższą jakość asortymentu. W razie pytań o produkty – nasz dział handlowy jest do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową i telefoniczną.