• Kategorie
  • Szukaj
  • Rowery i pojazdy

 

Rowery i pojazdy dla dzieci

Ruch na świeżym powietrzu jest kluczowy dla prawidłowego rozwoju dzieci. Dzieciaki wprost uwielbiają różne aktywności i zabawy na dworze, dlatego warto im to umożliwić. W tej kategorii znalazły się artykuły dla dzieci w różnym wieku, dzięki którym będą mogły czerpać pełnymi garściami i cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rowerów, hulajnóg, jeździków, pojazdów elektrycznych i akcesoriów sportowych.

Rowerki biegowe, rowerki trójkołowe, rowery tradycyjne

Już nawet dwulatki mogą jeździć na rowerze, a przemieszczenie się własnym środkiem transportu to dla nich ogromna frajda. Dla najmłodszych dzieciaków polecamy rowerki trójkołowe, w najróżniejszej kolorystyce, i w różnych wzorach. To idealny wybór gdy chcesz nauczyć dziecko pedałować, dzięki czemu łatwiej mu będzie gdy przesiądzie się na właściwy rower. Fajne przygotowanie do jazdy na rowerze zapewniają też rowery biegowe. Uczą utrzymywania równowagi, dzięki czemu późniejsza jazda na rowerku dwukołowym przebiega znacznie sprawniej. Na ekstrazabawki.pl znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju rowerków dla chłopca i dziewczynki.

 

Jeździki i pchacze

To propozycja dla najmłodszych dzieciaków, które dopiero uczą się stawiać swoje pierwsze kroki. To idealny pojazd by przemieszczać się samemu odpychając się nóżkami, lub ewentualnie korzystając z pomocy dorosłych. W naszym sklepie internetowym czeka na Ciebie szeroki wybór jeździków i pchaczy, w najróżniejszych kolorach, które ucieszą zarówno chłopca jak i dziewczynkę.

Hulajnogi i deskorolki

Hulajnoga to najprostszy sposób na to by maluch mógł przemieszczać się samodzielnie. Hulajnogi trójkołowe mogą być używane już przez dzieciaki w wieku dwóch lat. Szeroki wybór hulajnóg dwu i trójkołowych czeka na Ciebie na stronie ekstrazabawki.pl. Warto zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt dla dziecka jeszcze przed rozpoczęciem sezonu wiosennego. To gwarancja tego, że towar będzie dostępny i trafi we właściwym czasie.

Jeśli nie wiesz na jaki pojazd się zdecydować polecamy pojazdy 3w1, które pełnią rolę hulajnogo, rowerka i jeździka. To świetne rozwiązanie, które pozwoli ograniczyć miejsce w garażu lub piwny i sprawi, że dziecko będzie mogło wybierać na jakim pojeździe chce aktualnie jeździć.

Rolki i łyżwy

Oferujemy również szeroki wybór rolek, w zestawach, które dzięki wymiennym końcówkom mogą również pełnić rolę łyżew. Dzięki temu wybierając jeden zestaw, Twoje dziecko ma aż kilka możliwości na aktywne spędzanie czasu przez cały rok, nie tylko wiosną i latem.

W naszej ofercie znajdziesz również sanki, deskorolki, a także elektryczne samochody. To gotowe pomysły na prezent z okazji urodzin dziecka, który na pewno sprawi mu wiele radości. Oferujemy również szeroki wybór akcesoriów jak: kaski rowerowe, bidony, przyczepki do pojazdów i wiele, wiele innych.