• Kategorie
  • Szukaj
  • Pistolety wodne

Jaki elektryczny pistolet na wodę wybrać?

Pistolet na wodę elektryczny jest chyba jednym z najbardziej rozpowszechnionych gadżetów wśród dzieci. Nie da się ukryć, że zabawka ta - w nieco prostszej formie - znana jest również świetnie rodzicom. Z pewnością korzystali oni z niej na Śmigus Dyngus lub nawet bez specjalnej okazji. Nic więc dziwnego, że takiej zabawki nie może zabraknąć również na wyposażeniu naszych pociech! Jednak pojawia się pytanie, jakie elektryczny pistolet na wodę warto wybrać? Otóż rodzice powinni skupić się przede wszystkim na dopasowaniu pistoletu do możliwości malucha. Zabawka powinna być lekka, a także i wydajna. Właśnie dlatego oferujemy w naszym sklepie pistolet na wodę elektryczny Water Gun, który może pochwalić się nawet zasięgiem 10 - 12 metrów. Taka zabawka z całą pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Jak działa pistolet na wodę elektryczny?

Elektryczny pistolet na wodę jest wyjątkowo prosty w obsłudze, więc żaden z maluchów nie powinien mieć z tym większych problemów. Pistolet na wodę elektryczny posiada pojemny zbiornik pod ciśnieniem, który może wystrzelić wodę nawet 150 razy. Dodatkowo sprzęt wyposażony jest w akumulator wraz z kablem do ładowania. Elektryczny pistolet na wodę jest lekki, a korzystanie z niego sprowadza się jedynie do "pociągnięcia za spust". Sama zabawka jest całkowicie szczelna i wodoodporna, a także wykonana z materiałów nietoksycznych i całkowicie bezpiecznych dla dzieci.

Gdzie można kupić pistolet na wodę elektryczny?

Pistolet na wodę elektryczny nie jest trudny do znalezienia. Oferuje go obecnie wiele sklepów z asortymentem dziecięcym. Jednocześnie jeśli rodzicom zależy na wysokiej jakości i atrakcyjnej cenie, wówczas powinni oni zdecydować się na nasz, elektryczny pistolet na wodę! Dostępna u nas zabawka odznacza się wytrzymałością i efektywnością, więc spełni oczekiwania wymagających maluchów. Dodatkowo oferujemy elektryczny pistolet na wodę w wyjątkowo atrakcyjnej cenie i dbamy o szybką wysyłkę pod wskazany adres!