• Kategorie
  • Szukaj
  • Land Rover na akumulator

Zbliża się ważna data w kalendarzu dla Twojego syna lub Twojej córki i jeszcze nie wiesz, co mu kupić na prezent? Jeżeli jest fanem motoryzacji i lubi samochody, to sprezentuj jemu lub jej Land Rovera na akumulator. Auto dla dziecka to nie tylko zabawka, która zapewni niesamowitą frajdę na wiele godzin. To również doskonałe narzędzie do nauki, które pomoże w przyswojeniu podstawowych zasad ruchu drogowego oraz pomoże w rozwijaniu motoryki oraz refleksu naszej pociechy. Pojazd na akumulator można kupić u nas w promocji i wybrać spośród kilku topowych modeli marki Land Rover. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bardzo bogatą ofertą zabawek i akcesoriów dla dzieci, które znajdziesz na stronie sklepu internetowego ekstrazabawki.pl. Tutaj znajdziesz najlepszy prezent dla swojego brzdąca.

Duży wybór klasycznych modeli brytyjskiej marki Land Rover na ekstrazabawki.pl

Land Rover elektryczny dla dzieci doskonale przypomina jego odpowiednik dla dorosłych. Karoseria zbudowana z solidnej jakości tworzywa sztucznego ABS w 100% oddaje wszystkie detale i podkreśla elegancką formę oryginału. Do wyboru masz kilka klasycznych modeli, które są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Każdy z pojazdów na akumulatorach jest wyposażony w nowoczesne i bardzo wydajne silniki elektryczne. Ładowanie odbywa się poprzez dołączoną do zestawu ładowarkę, która wskazuje również dokładny stopień naładowania akumulatorów. Samochody wyposażono również w układy wspomagania kierownicy oraz wygodny tryb biegów, który pozwala na płynny start oraz hamowanie. Tego typu zabawka wywoła szczery uśmiech u niejednego dziecka, dlatego warto podarować mu tego typu prezent.

Eleganckie wnętrze oraz niepowtarzalny design

Żeby dostać się do pięknego wnętrza jednego z kilku modeli Land Rovera dla dzieci wystarczy tylko otworzyć drzwi, które wspomagane są dodatkową blokadą. Wnętrze skrywa wygodne fotele, łatwe w utrzymaniu w czystości oraz doposażone w pasy bezpieczeństwa. Dodatkowo otrzymasz również specjalnego pilota, który pozwala przejąć bezpośrednią kontrolę nad pojazdem, sterować jego prędkością, uruchomić nagłe hamowanie lub sterować Land Roverem, gdy zajdzie nagle taka potrzeba.

Pojazd Land Rover Discovery Biały
Pojazd Land Rover Discovery Biały
Produkt niedostępny