• Kategorie
  • Szukaj
  • Zabawki do ogrodu

Akcesoria i zabawki ogrodowe - EkstraOgród z EkstraZabawki

Domki ogrodowe dla dzieci

Domek ogrodowy to miejsce, w którym dzieciaki spędzają długie godziny i którym trudno się znudzić. Korzystanie z niego rozbudza kreatywność i wyobraźnię, w niezobowiązujący sposób uczy „dorosłych” zachowań i obowiązków, rozwija i dostarcza mnóstwa rozrywki.

Ogrodowe place zabaw dla dzieci

Mini-place zabaw przeznaczone do ogrodu to idealne rozwiązanie dla dzieci, które uwielbiają aktywność na świeżym powietrzu, ale nie zawsze mają możliwość skorzystać z publicznego placu zabaw.

Huśtawki i zjeżdżalnie do domowego ogrodu

Oprócz kompletnych placów zabaw można na podwórku postawić także huśtawkęzjeżdżalnię bądź bujaczek. Jest to rozwiązanie nieco skromniejsze, ale dzięki temu mniej kosztowne. Z tego typu pojedynczych elementów można także zaprojektować własny plac zabaw albo rozbudować już gotowy zestaw.

Piaskownice dla dzieci

Doskonałym pomysłem na zapewnienie dziecku wielogodzinnej rozrywki na podwórku jest zaopatrzenie je w piaskownicę oraz akcesoria do niej.

Trampoliny ogrodowe

Trampoliny podwórkowe dla dzieci to absolutny hit ostatnich lat. Stanowią inwestycję na lata i przyciągają zarówno maluchy, jak i dorosłych.