• Kategorie
  • Szukaj
  • Zabawki do ogrodu

Akcesoria i zabawki ogrodowe - EkstraOgród z EkstraZabawki

Domki ogrodowe dla dzieci

Domek ogrodowy to miejsce, w którym dzieciaki spędzają długie godziny i którym trudno się znudzić. Korzystanie z niego rozbudza kreatywność i wyobraźnię, w niezobowiązujący sposób uczy „dorosłych” zachowań i obowiązków, rozwija i dostarcza mnóstwa rozrywki.

Ogrodowe place zabaw dla dzieci

Mini-place zabaw przeznaczone do ogrodu to idealne rozwiązanie dla dzieci, które uwielbiają aktywność na świeżym powietrzu, ale nie zawsze mają możliwość skorzystać z publicznego placu zabaw.

Huśtawki i zjeżdżalnie do domowego ogrodu

Oprócz kompletnych placów zabaw można na podwórku postawić także huśtawkęzjeżdżalnię bądź bujaczek. Jest to rozwiązanie nieco skromniejsze, ale dzięki temu mniej kosztowne. Z tego typu pojedynczych elementów można także zaprojektować własny plac zabaw albo rozbudować już gotowy zestaw.

Piaskownice dla dzieci

Doskonałym pomysłem na zapewnienie dziecku wielogodzinnej rozrywki na podwórku jest zaopatrzenie je w piaskownicę oraz akcesoria do niej.

Trampoliny ogrodowe

Trampoliny podwórkowe dla dzieci to absolutny hit ostatnich lat. Stanowią inwestycję na lata i przyciągają zarówno maluchy, jak i dorosłych.

Posiadanie domu z ogrodem jest nie tylko marzeniem każdego rodzica, ale także i dziecka. To właśnie ogród pozwala na spędzanie czasu na świeży powietrzu, a także daje nieograniczone szanse do poznawania świata, rozwijania się oraz organizowania sobie zajęć. Chcąc w ogrodzie wykreować bezpieczną i kreatywną przestrzeń dla dziecka, nie może w nim zabraknąć zabawek do ogrodu, które obecnie są dostępne w asortymencie sklepu!

Zabawki do ogrodu - niezbędne wyposażenie każdego malucha

Każde dziecko od najmłodszych lat powinno rozwijać swoją kreatywność. Nic nie pomoże mu w tym lepiej niż właśnie zabawki na podwórko. Dzięki nim, nawet czas spędzony w ogrodzie może być wyjątkowo produktywny, a rodzice z radością będą mogli przyglądać się temu, jak wielki potencjał drzemie w ich maluchu! Zabawki dla dzieci do ogrodu to jeden z tych elementów wyposażenia pociech, który można określić mianem niezbędnego. Bez nich, czas na świeżym powietrzu może po prostu być nudny, a to z kolei najgorsze, co może przydarzyć się dzieciom!

Zabawki do ogrodu dla dzieci - jakie modele są dostępne w sprzedaży?

Nie da się ukryć, że każde dziecko jest indywidualistą i ma swoje potrzeby. Odnosi się to także do zabawek, które powinny być idealnie dopasowane od potrzeb, a także do wieku każdej z pociech. Z tego też powodu, w asortymencie sklepu dostępne są różnorodne zabawki dla dzieci do ogrodu. Rodzice mogą postawić na:

  • mini-piaskownice - dbamy o to, by posiadały one oryginalne kształty i kolory, a także były wykonane z tworzyw bezpiecznych dla najmłodszych. Taka piaskownica przyjeżdża w formie gotowej, wystarczy napełnić ją piaskiem i umieścić we właściwym miejscu w ogrodzie;
  •  mini-place zabaw - żadne dziecko nie wyobraża sobie bez nich kompletnego ogrodu. Oferujemy wysokiej jakości kompletne place zabaw, ale także i poszczególne komponenty jak np. zjeżdżalnie czy huśtawki;
  • baseny ogrodowe - kto powiedział, że zabawki do ogrodu dla dzieci muszą jedynie umożliwiać zabawę na ziemi lub w piasku? W sprzedaży dostępne są urocze, dmuchane baseny ogrodowe, które świetnie sprawdzą się na każdym podwórku;
  • akcesoria do zabawy w ogrodzie - w tej kategorii rodzice mogą znaleźć wszelkie łopatki, grabie, wiaterka oraz inne gadżety, ktróe umożliwią dziecku kreatywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

Zabawki dla dzieci do ogrodu to wyjątkowo szeroka kategoria produktów. Zachęcamy jednak rodziców, by zapoznali się z oferowanym asortymentem i wybrali dla swoich pociech to, co będzie im najbardziej odpowiadać!

Zabawki na podwórko - wysoka jakość i bezpieczeństwo

Zabawki na podwórko, które dostępne są w asortymencie sklepu, oferują najwyższą jakość ich wykonania. Zadbaliśmy o to, by zabawki do ogrodu dla dzieci były maksymalnie bezpieczne oraz posiadały stosowne certyfikaty. Rodzice nie muszą się więc obawiać o samopoczucie swoich pociech, które aktywnie korzystają z zabawek i akcesoriów z naszego asortymentu. Są to gazety bezpieczne i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Z pewnością więc przetrwają wiele lat!