• Kategorie
  • Szukaj
  • Szlabany, sygnalizatory i znaki drogowe dla dzieci

Jeśli Twój maluch często korzysta z elektrycznego samochodu i jazda sprawia mu dużo radości, to warto kupić mu znaki drogowe i szlabany dla dzieci. Te solidnie wykonane zabawki nie tylko pomogą mu lepiej wczuć się w rolę kierowcy, ale także odegrają rolę w przygotowaniu go do poruszania się według zasad ruchu drogowego.

Znaki drogowe i szlabany dla dzieci podczas zabawy

Wyroby te świetnie nadają się do tego, by powołać do życia wyimaginowany świat zabawy Twojej pociechy, a wszystko to jest możliwe dzięki solidnemu wykonaniu z dużą dbałością o szczegóły. Szlaban zabawka dla dzieci pozwala na opuszczanie i podnoszenie, a zasilana bateriami sygnalizacja świetlna ma kilka trybów pracy.

Oprócz funkcji dekoracyjnej tego typu zabawka pełni także rolę edukacyjną. Za jej pomocą z łatwością wyjaśnisz dziecku, jak powinno się zachowywać, gdy stanie się już uczestnikiem ruchu drogowego. Dzięki rozstawionym na trasie znakom drogowym stworzysz realistyczny model prawdziwej trasy.

Zamów szlabany i znaki drogowe online

Prezentowane w tej kategorii wyroby doskonale zgrywają się z dostępnymi w naszym sklepie autami elektrycznymi. Szlaban, zestaw znaków drogowych czy słup z sygnalizacją świetlną to zabawka nadająca się także na prezent. W razie dodatkowych pytań o produkty zawsze możesz skontaktować się z nami bezpośrednio. Zachęcamy też do sprawdzenia obowiązujących promocji oraz skorzystania z programu lojalnościowego. Zapoznaj się z całością bogatej oferty EkstraZabawki i pozwól dziecku wczuć się w rolę prawdziwego kierowcy.