• Kategorie
  • Szukaj
  • Gokarty na akumulator

Gokart FX1 z funkcją Driftu sprawi radość Twojemu dziecku! Sprawdź ofertę!!

 

Gokarty to z pewnością pojazdy, które są świetnie znane każdemu tacie. Te niewielkie i wyjątkowo zwinne samochodziki rozwijały pokaźne prędkości i wykorzystywane były do ścigania zarówno na amatorskich jak i na profesjonalnych torach. Obecnie to właśnie gokarty na akumulator dostępne są w naszym asortymencie, a maluchy będą mogły wykorzystać ich pełny potencjał!

Gokart na akumulator - idealny do pierwszych wyścigów i driftowania

Gokart na akumulator dla dzieci to jedna z naszych absolutnych nowości! Szybko jednak pojazdy te zyskały sobie uznanie zarówno w oczach rodziców jak i dzieci. Niewielki i niepozorny, ale za to wyjątkowo zwinny i sprawny pojazd pozwoli dzieciom rozwijać swoją koordynację ruchową, a jednocześnie będzie on wspierał ich integrację sensoryczną. Jednak nasz gokart na akumulator jest o wiele bardziej funkcjonalny. Maluchy mogą się dzięki niemu nie tylko ścigać, ale także zdecydować się na pierwszą lekcję driftowania - oczywiście przy odpowiedniej pomocy. Każdy gokart do driftu został wyposażony w odpowiedni system zabezpieczeń oraz dodatkowe wzmocnienia, by jak najlepiej zadbać o młodych kierowców. Gokart na akumulator dla dzieci jest więc wytrzymały, a także prosty w obsłudze, więc żaden maluch nie powinien mieć z nim większego problemu.

Gokart do driftu - modele, które zaskakują swoim designem!

Wiemy doskonale, że najmłodsi zasługują na to, by móc poczuć się wyjątkowo. Właśnie dlatego, każdy gokart do driftu, jaki dostępny jest w naszym asortymencie, został zaprojektowany w indywidualny sposób. Samochodziki posiadają nietuzinkowy design - zarówno na zewnątrz jak i od wewnątrz. Dodatkowo, każdy gokart na akumulator wyposażyliśmy w wyjątkowo miękkie i wygodne siedzenia, a także kierownicę, która dopasuje się do dłoni najmłodszych. Zadbaliśmy więc nie tylko o styl, ale także o ponadprzeciętny komfort młodych kierowców. Taki pojazd na akumulator świetnie sprawdzi się zarówno jako prezent na specjalne okazje, ale także jako podarunek całkowicie bez okazji. Dzieci z pewnością będą zadowolone!