• Kategorie
  • Szukaj
  • Lexus na akumulator

Twoje dziecko marzy o własnym samochodzie, a jeszcze nie poszło nawet do szkoły? W ekstrazabawki.pl rozwiązaliśmy ten problem. Wystarczy, że kupisz wygodny i solidnie wykonany pojazd na akumulator. Lexus dla dziecka powstaje tylko z najlepszych części i może się pochwalić bogatym wyposażeniem. To doskonały pomysł na oryginalny prezent z okazji urodzin, Dnia Dziecka lub wymarzony prezent gwiazdkowy. Auto dla dziecka marki Lexus możesz już teraz kupić w naszym sklepie internetowym w promocji. Możesz wybrać spośród kilku legendarnych modeli tej marki, które zapewnią dziecku wielogodzinną zabawę w ogródku lub przed domem. Zapraszamy do przejrzenia naszej bogatej oferty już teraz!

Nowoczesne wnętrze i bogate wyposażenie Lexusa elektrycznego dla dziecka

Każdy z Lexusów dla dziecka, niezależnie od modelu, na jaki się zdecydujesz, jest wyposażony w wydajne silniki elektryczne, które współpracują z akumulatorami. W zależności od wersji znajdziesz również amortyzatory na przednią, tylną lub obie osie. Pojazd na akumulator ma również pełne oświetlenie LED, wspomaganie kierownicy w trakcie jazdy, a biegi pozwalają na płynny start oraz hamowanie. Do każdego zestawu jest również dołączona ładowarka z czytnikiem stanu naładowania, przejrzysta instrukcja obsługi, nasz katalog firmowy oraz specjalny pokrowiec chroniący pojazd na akumulator przed deszczem. Samochody są wyposażone w sprzęt najwyższej jakości, co pozwoli na eksploatację zabawki przez długie lata.

Dlaczego dzieci uwielbiają pojazdy na akumulator?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Ponieważ mają nieograniczoną wyobraźnię i bycie kierowcą samochodu jest marzeniem niejednego chłopca lub dziewczynki. Lexus na akumulator może służyć nie tylko jako zabawka, ale również jako świetne narzędzie do nauki. Już od małego możesz nauczyć dziecko, dlaczego ważne jest przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz dlaczego warto zapinać pasy w trakcie jazdy. W ekstrazabawki.pl znajdziesz modele Lexusa dla dzieci, które będą idealnym prezentem na różne okazje. Zapraszamy do udanych zakupów!