• Kategorie
  • Szukaj
  • Pieski

Twoje dziecko marzy o piesku, ale jest za małe na prawdziwego zwierzaka? Nic straconego – podaruj mu interaktywnego pieska. Dzięki niemu Twój maluch będzie mógł spędzać świetnie czas, bawiąc się z pluszowym pupilem, ale również nauczyć się odpowiedzialności i opieki nad zwierzakiem. Na ekstrazabawki.pl przygotowaliśmy szeroki wybór interaktywnych piesków, które mogą stać się najlepszym przyjacielem dla dzieci w każdym wieku.

Pies w Torbie + Akcesoria
Pies w Torbie + Akcesoria
Produkt niedostępny

Interaktywne pluszaki – dzieciaki je kochają

Dzieciaki kochają zwierzątka, i te prawdziwe i te pluszowe. To frajda mieć w domu przyjaciela, do którego można się przytulić i powierzyć mu swoje troski i smutki. Własny piesek to również okazja do tego by wyjść z nim na spacer i spędzić czas na świeżym powietrzu. Posiadanie zwierzaka daje dzieciom szanse rozwoju nowych umiejętności, empatii, a także odpowiedzialności.

Niestety nie każdy może pozwolić sobie na to, by posiadać prawdziwego zwierzaka. Czasem przeszkodą może być zbyt młody wiek dziecka i obawa, że całość obowiązków spadnie na rodziców. W takim wypadku idealnym rozwiązaniem będą interaktywne pieski. Są one tak realistyczne, że do złudzenia przypominają żywe zwierzaki. Ich zachowanie również jest bardzo zbliżone, do zachowania prawdziwego pieska. Interaktywne pieski i kotki , jakie znajdziesz na ekstrazabawki.pl same się poruszają, otwierają pyszczek, szczekają, miauczą i wydają inne dźwięki, potrafią machać ogonkiem. Takiego pluszaka dziecko może zabrać na spacer, na przejażdżkę, wkładając do koszyczka w swoim rowerze, a także zabrać na spotkanie z przyjaciółmi.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz interaktywne pieski oraz kotki, o najróżniejszym zabarwieniu, rozmiarach. Jest tu mały pies interaktywny Chihuahua oraz nieco większy husky. Mamy tu również gotowe zestawy, w których oprócz interaktywnego zwierzaka znajdziesz szereg przydatnych gadżetów. Dla dziewczynek polecamy zestaw salon piękności dla pieska. Oprócz słodkiego pluszaka zawiera on transporter do jego przenoszenia, a także gadżety niezbędne do pielęgnacji psiaka w tym lusterko, grzebień, szczotkę itp. Polecamy również zestaw dla małego weterynarza – jest tu pluszowy piesek, transporter, termometr, strzykawka, butelka do karmienia i wszystko czego potrzeba by zadbać o zdrowie swojego pupila. 

To tylko niektóre z naszych propozycji. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i wybór swojego wymarzonego zwierzaka.

Dlaczego interaktywna maskotka to dobry wybór

Interaktywne pieski i kotki to przede wszystkim świetna frajda dla dzieciaków i mnóstwo możliwości zabawy. Wymagają one opieki niemal tak samo jak prawdziwe zwierzaki. Trzeba o nie dbać, wychodzić z nimi na spacer i bawić się. Taki pluszowy przyjaciel może być prawdziwym sprawdzianem dla dziecka, które marzy o swoim czworonogu, ale jest jeszcze za małe by samodzielnie się nim zajmować. Interaktywny pluszak może być pierwszym krokiem do posiadania własnego zwierzaka i okazją do nauki odpowiedzialności.