• Kategorie
  • Szukaj
  • Toaletki

SMOBY Disney Princess Toaletka
SMOBY Disney Princess Toaletka
Produkt niedostępny
SMOBY Frozen Toaletka
SMOBY Frozen Toaletka
Produkt niedostępny
SMOBY Kraina Lodu Toaletka
SMOBY Kraina Lodu Toaletka
Produkt niedostępny
SMOBY Kraina Lodu Toaletka
SMOBY Kraina Lodu Toaletka
Produkt niedostępny
SMOBY Kraina Lodu Toaletka 2 w 1
SMOBY Kraina Lodu Toaletka 2 w 1
Produkt niedostępny
SMOBY Toaletka 2w1 Enchantimals
Produkt niedostępny
SMOBY Toaletka Frozen 2w1
Produkt niedostępny
SMOBY Toaletka Kraina Lodu
Produkt niedostępny
SMOBY Toaletka Myszka Minnie 2w1
SMOBY Toaletka Myszka Minnie 2w1
Produkt niedostępny
Rozkładana Toaletka
Rozkładana Toaletka
Produkt niedostępny

Toaletki dziecięce - idealny gadżet dla małej damy

Każda dziewczynka od najmłodszych lat marzy o tym, by być jak jej mama. To właśnie ona jest wzorem godnym naśladowania i wprowadza swoją córkę w tajniki kobiecego świata. Małe damy z radością i zaangażowaniem obserwują w jaki sposób mama nakłada makijaż, przegląda się w lustrze, czy także maluje swoje paznokcie. Jeśli więc mamy marzą o tym, by jej córki mogły je naśladować, wówczas idealnym rozwiązaniem okażą się toaletki dla dziewczynek, które są obecnie dostępne w naszym asortymencie!

Toaletki dziecięce - młode damy mogą być jak ich mamy!

Toaletki dziecięce to jeden z tych "gadżetów", którego nie powinno zabraknąć na wyposażeniu żadnej, małej damy. To właśnie dzięki nim, mogą one naśladować swoje mamy i wykonywać szereg, pierwszych zabiegów pielęgnacyjnych. Toaletki dla dziewczynek są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które do złudzenia przypominają standardowe kosmetyki. Małe księżniczki mogą więc wygodnie zasiąść przed obszernym lustrem i starać się doskonalić swoje umiejętności z zakresu malowania paznokci, stylizowania kosmyków, a także z technik makijażu. Nasze toaletki dziecięce wyposażone są w dosłownie wszystko to, co może się małym damom przydać. W niektórych zestawach znaleźć można bowiem suszarki, bezpieczne zestawy do stylizowania paznokci, a także pierwsze, kolorowe pomadki. W ten sposób wykonywanie makijażu i dbanie o siebie wejdzie małym damom w nawyk i z pewnością będą one chętnie towarzyszyć mamom w codziennych i rutynowych zabiegach, jeszcze przed wyjściem do pracy.

Toaletki dla dziewczynek - zestawy ze stolikiem do makijażu i rozkładane

Wiemy dobrze, że każda z dziewczynek ma swoje własne poczucie stylu i swoje własne preferencje. Właśnie dlatego nasz asortyment toaletek dziecięcych jest tak zróżnicowany i maksymalnie rozbudowany. Stawiamy przede wszystkim na to, by każda z małych księżniczek - oczywiście przy pomocy swojej mamy - mogła znaleźć dokładnie to, czego poszukuje. Wobec tego mamy wraz z córeczkami mogą zdecydować się na profesjonalną i stacjonarną toaletkę dziecięcą, w której podstawę stanowi stolik, niewielkie krzesełko, lustro, a także zestaw kosmetyków. Takie toaletki dziecięce utrzymane są w słodkich, dziewczęcych kolorach, więc z pewnością szybko trafią w gusta naszych najmłodszych klientek. Z drugiej zaś strony, mamy i córki mogą zdecydować się na nieco mniejsze wersje toaletek, które są rozkładane. Nie posiadają one stolika i krzesełka, jednak wyposażone są one w szereg wyjątkowych akcesoriów, które również ułatwią przeprowadzanie zabiegów kosmetycznych i nie tylko. Tak zróżnicowane możliwości wyboru sprawiają, że absolutnie każda z dziewczynek dopasuje toaletkę dziecięcą do swoich potrzeb i będzie mogła w pełni wykorzystać jej potencjał.

Toaletki dziecięce - świetny i trafiony pomysł na prezent

Jeśli zbliżają się urodziny małej księżniczki, wówczas z pewnością prezent dla niej musi być oryginalny i zaskakujący. W tym wypadku nie da się wskazać na nic innego, jak tylko na oferowane przez nas toaletki dla dziewczynek. Taki podarek z pewnością szybko trafi w serca małych dam i sprawi, że jeszcze lepiej będą one mogły naśladować swoje mamy w codziennych czynnościach. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań do tego, by prezent został odpowiednio zapakowany, a także jak najszybciej wysłany pod wskazany adres. Dzięki temu małe dziewczynki jak najszybciej będą mogły rozpocząć korzystanie z toaletki dziecięcej i będą mogły rozwijać swoje umiejętności w zakresie makijażu, stylizacji paznokci, a także i włosów!