• Kategorie
  • Szukaj
  • Śmieciarki

Dzieciaki uwielbiają zabawę różnego rodzaju pojazdami, a jeśli mają dodatkowe funkcje to świetna zabawa jest gwarantowana. W tej kategorii zebraliśmy pojazdy – śmieciarki, które są wiernym odwzorowaniem prawdziwych pojazdów. Są tu zarówno większe modele dla starszych dzieci, jak również niewielkie i bardzo kolorowe śmieciarki dla maluszków. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Dla małych konstruktorów i miłośników klocków idealna będzie śmieciarka do samodzielnego złożenia. Już kilkulatek będzie miał możliwość stworzenia wymarzonego pojazdu od podstaw, by potem bawić się nim bez końca. Samochód wyposażony jest w zbiornik z ruchomą klapą, który można spokojnie podnosić. Dzięki możliwości poruszania naczepą Twoje dziecko może napełnić ją mniejszymi zabawkami, a następnie wysypać je w innym miejscu. Zestaw złożony jest z 48 elementów. Ze względu na niewielki rozmiar część polecamy go dzieciakom powyżej trzeciego roku życia. Młodsze maluchy mogą się nim bezpiecznie bawić pod okiem dorosłych

Dla mniejszych pasjonatów śmieciarek idealne będą kolorowe śmieciarki z napędem frykcyjnym. Niewielkie rozmiary sprawiają, że pojazd zmieści się nawet w małej rączce dwu-trzylatka. Plusem jest także bardzo prosta obsługa zabawki. Wystarczy delikatnie ją popchnąć, by wprawić ją w ruch. Można urządzać wyścigi lub po prostu przemierzać nią kolejne trasy. To zabawa, która nigdy się nie nudzi.  

Pojazdy – śmieciarki  - idealny pomysł na prezent dla chłopca

Jeśli szukasz wyjątkowego upominku dla chłopca – śmieciarki będą idealnym wyborem. Taki prezent ucieszy chłopca w każdym wieku i będzie idealnym uzupełnieniem jego kolekcji aut. Dla starszych chłopców polecamy większych rozmiarów pojazdy jak np. pomarańczowo-szara śmieciarka z napędem. Kolorystyka sprawia, że pojazd do złudzenia przypomina prawdziwe śmieciarki, jakie możemy spotkać na naszych ulicach. Osadzona jest na bieżnikowanych kołach, dzięki czemu dzieciaki będą mogły używać jej na różnych powierzchniach. Autko samo pokonuje prostą drogę. By wprawić je w ruch, wystarczy je delikatnie popchnąć. Największą atrakcją tej śmieciarki jest otwierana kabina, pozwalająca na umieszczenie w środku kierowcy oraz pasażera.

Autka-śmieciarki to idealny pomysł na prezent dla chłopców w każdym wieku. Sprawdzą się jako upominek z okazji urodzin, świąt bądź dnia dziecka. Szeroki wybór i różne wzory sprawią, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Dlaczego warto kupować na ekstrazabawki.pl

Nasz sklep to wyjątkowe miejsce w sieci. Stworzyliśmy go z pasji i miłości do zabawek, ale przede wszystkim do dzieci. Zależy nam na tym, by dzieciaki bawiły się dobrej jakości zabawkami, które są solidne i bezpieczne. Dlatego w naszym sklepie stawiamy wyłącznie na zabawki wykonane z atestowanych, nietoksycznych materiałów, posiadających certyfikat CE. Przy każdym produkcie zamieszczamy dokładny opis, który ułatwi rodzicom dokonanie właściwego wyboru. W razie pytań służymy również fachową pomocą.