• Kategorie
  • Szukaj
  • Lexus

Twoje dziecko marzy o własnym samochodzie, a jeszcze nie poszło nawet do szkoły? W ekstrazabawki.pl rozwiązaliśmy ten problem. Wystarczy, że kupisz wygodny i solidnie wykonany pojazd na akumulator. Lexus dla dziecka powstaje tylko z najlepszych części i może się pochwalić bogatym wyposażeniem. To doskonały pomysł na oryginalny prezent z okazji urodzin, Dnia Dziecka lub wymarzony prezent gwiazdkowy. Auto dla dziecka marki Lexus możesz już teraz kupić w naszym sklepie internetowym w promocji. Możesz wybrać spośród kilku legendarnych modeli tej marki, które zapewnią dziecku wielogodzinną zabawę w ogródku lub przed domem. Zapraszamy do przejrzenia naszej bogatej oferty już teraz!

Nowoczesne wnętrze i bogate wyposażenie Lexusa elektrycznego dla dziecka

Każdy z Lexusów dla dziecka, niezależnie od modelu, na jaki się zdecydujesz, jest wyposażony w wydajne silniki elektryczne, które współpracują z akumulatorami. W zależności od wersji znajdziesz również amortyzatory na przednią, tylną lub obie osie. Pojazd na akumulator ma również pełne oświetlenie LED, wspomaganie kierownicy w trakcie jazdy, a biegi pozwalają na płynny start oraz hamowanie. Do każdego zestawu jest również dołączona ładowarka z czytnikiem stanu naładowania, przejrzysta instrukcja obsługi, nasz katalog firmowy oraz specjalny pokrowiec chroniący pojazd na akumulator przed deszczem. Samochody są wyposażone w sprzęt najwyższej jakości, co pozwoli na eksploatację zabawki przez długie lata.

Dlaczego dzieci uwielbiają pojazdy na akumulator?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Ponieważ mają nieograniczoną wyobraźnię i bycie kierowcą samochodu jest marzeniem niejednego ch