• Kategorie
  • Szukaj
  • Bentley na akumulator

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego ekstrazabawki.pl i przekonaj się, jak atrakcyjna i bogata jest nasza oferta zabawek, traktorów czy pojazdów z akumulatorami. Oferujemy wysokiej klasy i licencjonowane modele samochodów Bentley dla dzieci, które pozwolą Twojemu dziecku wcielić się w rolę prawdziwego kierowcy. Do wyboru jest kilka klasycznych modeli w różnych kolorach, które z pewnością przypadną do gustu każdej małej osóbce, szczególnie, jeżeli jej pasją są samochody. Zapraszamy do skorzystania z naszych atrakcyjnych promocji dla aut dla dzieci, które kupisz już teraz w bardzo atrakcyjnych cenach. Dołącz do grupy zadowolonych rodziców, którzy cieszą się najlepszymi chwilami ze swoimi pociechami. Elegancki Bentley to z pewnością idealna zabawka dla każdego dziecka.

Nowoczesne rozwiązania techniczne w Bentleyach z akumulatorami

Każdy z modeli Bentleya dla dzieci jest wykonany z solidnego plastiku ABS oraz oparty na kołach typu EVE. Wyposażenie samochodu jest dobrane tak, żeby nie tylko sprawiło jak największą radość każdemu maluchowi, ale także było w pełni bezpieczne w użytkowaniu. W przypadku problemów za każdym razem można skorzystać z dołączonego pilota, który w pełni przejmuje kontrolę nad całym pojazdem. Dodatkowo, tak jak w każdym prawdziwym samochodzie i tutaj uświadczymy bardzo wygodne fotele, które dodatkowo wyposażono w sprawne pasy bezpieczeństwa. Każda sprzedawana przez nas zabawka musi być w pełni bezpieczna dla każdego dziecka i spełniać rygorystyczne normy.

Bentley dla dzieci to gwarancja udanej zabawy i uśmiechu

Gwarantujemy, że jak kupisz nowoczesny samochód Bentley z akumulatorem, to zobaczysz na twarzy swojego dziecka uśmiech od ucha do ucha. Zabawka jest bardzo prosta w obsłudze i w zestawie znajdziesz również przejrzystą instrukcję obsługi. Tego typu zabawka spełnia jednocześnie walory edukacyjne, a także pozwala rozwijać refleks Twojego dziecka. Pojazdy, które kupisz w naszym sklepie internetowym to gwarancja, że maluch będzie naprawdę zadowolony z prezentu i zapewni sobie samodzielną zabawę na bardzo długie godziny.