• Kategorie
  • Szukaj
  • Volkswagen na akumulator

Volkswagen to jedna z najpopularniejszych marek samochodowych na świecie. Twój maluch marzy o pojeździe właśnie tej marki? W ekstrazabawki.pl przygotowaliśmy coś specjalnie dla niego – auto Volkswagen elektryczne dla dzieci, które może być Twoje w jednej z najbardziej konkurencyjnych cen na rynku. Produkty dostępne w naszym asortymencie to gwarancja wysokiej jakości, bezpieczeństwa i przede wszystkim świetnej rozrywki, jakiej nie zapewni maluchowi żadna inna zabawka. Pojazd na akumulator, który zamówisz często w promocji, pozwoli pociesze rozwijać pasję motoryzacyjną i spędzać przyjemnie czas pod Twoim czujnym okiem. Serdecznie zapraszamy do poznania modeli aut Volkswagen dla dzieci dostępnych w tej kategorii!

Volkswagen dla dzieci pojazd na akumulator dla małych fanów motoryzacji

Auto na akumulator to doskonały pomysł na zapewnienie maluchowi rozrywki w trakcie słonecznych dni, ale nie tylko! Modele Volkswagen dla dzieci pozwalają Twojej pociesze rozwijać umiejętności, stawiać pierwsze kroki w jeździe za kierownicą, a do tego są całkowicie bezpieczne. W celu zapewnienia pełnej ochrony malucha do każdego pojazdu dołączamy pilot, który umożliwia dopasowywanie szybkości i hamowanie – dzięki temu masz pełną kontrolę nad trasą pociechy. Co więcej, Volkswagen na akumulator jest inwestycją na lata. Nasze auta na akumulator są sprzedawane wraz z pokrowcami oraz zostały wykonane z precyzją z wytrzymałych materiałów. Przekonaj się sam, zamawiając jeden z modeli dostępnych w naszym sklepie internetowym!

Wyposażenie modeli Volkswagen dla dzieci

Modele Volkswagen to elektryczne auta dla dzieci, które nie tylko z wyglądu przypominają pełnowymiarowe samochody. Również ich wnętrze nie odstaje od wyposażenia pojazdów dostępnych w salonach międzynarodowego koncernu motoryzacyjnego. W zależności od wybranego wariantu zabawka może mieć blokadę bezpieczeństwa, wgrane melodyjny, wejście AUX, składany, wbudowany uchwyt transportowy czy wentylowaną ekoskórę, którą pokryliśmy siedzenia. Co więcej, pojazdy na akumulator są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych!