• Kategorie
  • Szukaj
  • Maskotka Kaczka Lalafanfan

Cechą szczególną dostępnych w tej kategorii pluszowych kaczuszek są ich okrągłe, różowe i bardzo mięciutkie policzki. Kaczki Lalafanfan stworzone zostały kilka lat temu przez koreańską firmę Cafe Mimi. Dzieci uwielbiają je za pyzate policzki, guzikowe oczy, mięciutki materiał, jak również za dołączane do zestawu urocze akcesoria. Maskotki najpierw podbiły serca dzieci w Azji, a następnie zyskały popularność w innych częściach świata. W naszym sklepie internetowym również można zaopatrzyć się w tę urokliwą zabawkę.

Skompletuj swój zestaw

Kaczki Lalafanfan dostępne są w kilku kolorach - znajdą się tu oczywiście maskotki o “upierzeniu” żółtym, ale też na przykład białym i różowym. Największe emocje wywołują jednak dodatki, w które ubrany jest pluszak. Razem z nim w zestawie znajdziemy bowiem torebkę, opaskę na głowę, okulary oraz sweterek. Co ważne - można zdecydować o tym, w co ubierzemy naszą zabawkę. Po wejściu na podstronę produktu znaleźć można zdjęcia wszystkich akcesoriów, jakie można dołączyć do zamówienia. Naszym klientom oferujemy możliwość skompletowania własnego zestawu – wystarczy tylko wpisać numer ubranka w wiadomości do sprzedawcy. Niebieski sweterek, opaska z kwiatkiem, a może czapeczka z króliczymi uszami i marchewką - Ty decydujesz, w co ubierzesz pluszaka. Wybór akcesoriów warto też skonsultować ze swoją pociechą, szczególnie jeśli kaczuszka Lalafanfan ma być prezentem – to przecież dzieciom ma się ona podobać najbardziej.

Kolorowe stadko maskotek Lalafanfan

Twoje pociechy mogą kolekcjonować kolejne zabawki z serii, tworząc w ten sposób kolorową menażerię tych pluszowych, pyzatych ptaków. Z czasem uzbierają w ten sposób sporą liczbę dodatków i ubranek dla maskotek: uroczych sweterków, opasek na głowę, okrągłych okularów oraz torebek na ramię. Maskotki będzie można więc dowolnie przebierać i stroić. Dzięki temu maluchom nigdy nie zabraknie inspiracji do zabawy.

Serdecznie zapraszamy do zakupu wybranej kaczuszki Lalafanfan! Zapewniamy szybką wysyłkę i niskie koszty dostawy produktu.