• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria i części zamienne do pojazdów elektrycznych

Sklep EkstraZabawki oferuje rozbudowaną kolekcję obejmującą części do samochodów elektrycznych oraz inne akcesoria do miniaturowych pojazdów. Pozwolą Ci one zadbać o stan auta, nabyć zgubioną ładowarkę albo w razie konieczności wymienić akumulator. Znajdziesz tu także wyroby dla dzieci, dzięki którym lepiej odnajdą się w zabawie związanej z ruchem drogowym.

Ładowarki, akumulatory i inne części do aut

Oferujemy różne części, takie jak ładowarki do wszystkich modeli pojazdów, koła, amortyzatory i wysokiej jakości baterie, które można samodzielnie wymienić. Mamy także wyroby ułatwiające pielęgnację, takie jak pokrowiec chroniący przed zabrudzeniami i czynnikami atmosferycznymi.

Akcesoria do pojazdów elektrycznych

Jeśli maluch cieszy się z pojazdu elektrycznego, warto sprezentować mu dodatkowe akcesoria. Szlaban, sygnalizator świetlny albo przyczepa do traktora może wprowadzić dziecko w nowy wymiar zabawy. Łatwo także modyfikować wnętrze samochodu, pomagają w tym różnego rodzaju panele muzyczne, przełącznik odbijający pod pedały albo nowa kierownica.

Złóż zamówienie na części i akcesoria online

W przypadku gdy chcesz pomóc dziecku lepiej wczuć się w świat pojazdów drogowych albo potrzebujesz wymienić coś w elektrycznym samochodzie, skorzystaj z naszej oferty. W razie dodatkowych pytań o to, czy dane części i akcesoria będą kompatybilne z posiadanymi produktami ze sklepu, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nasi pracownicy doradzą i wyjaśnią specyfikację wyrobów. Zapoznaj się z całością asortymentu i złóż zamówienie online.