• Kategorie
  • Szukaj
  • Quady dla dzieci na akumulator

Specjalnością naszego sklepu są pojazdy przeznaczone dla najmłodszych miłośników motoryzacji. Przygotowaliśmy bogatą ofertę, w której można znaleźć między innymi quady dla dzieci na akumulator. Pojazd czterokołowy to wspaniała gratka dla każdego malucha. Można nim bezpiecznie jeździć po asfalcie, trawie i piasku. Konstrukcje odznaczają się masywną budową i stabilnością, wytrzymają więc niejedną przeprawę po trudnym terenie.

Quad elektryczny dla dzieci posiada napęd na 2 lub 4 koła, regulację prędkości, oświetlenie i panel audio. Wygodne siedzenia umożliwiają długie godziny beztroskiej zabawy za kierownicą. Amortyzatory i szerokie koła skutecznie łagodzą wstrząsy. Można wybrać pojazd w kolorze białym, czarnym, niebieskim, żółtym, czerwonym lub w deseń moro.

Quad na akumulator dla dzieci - wspaniały prezent dla najmłodszych

Pojazd elektryczny na akumulator to gwarantowana radość dla dziecka. Pozwala aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu i bezpiecznie pokonywać nierówności terenu. Stanowi doskonały pomysł na prezent, zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

Tam, gdzie pojawiają się nasze czterokołowce, nie ma miejsca na nudę! Jest za to spontaniczna zabawa, mnóstwo nowych wrażeń każdego dnia i niezapomniane przeżycia.

Quady dla dzieci - bezpieczne i stylowe

Wspaniałe i mocne quady dla dzieci elektryczne zadowolą każdego miłośnika motoryzacyjnej rozrywki. Wszystkie pojazdy oferowane w naszym sklepie EkstraZabawki.pl posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i są polecane dla maluszków już od trzeciego roku życia. Nie ma więc obaw, że pociecha korzysta ze sprzętu, który nie jest adekwatny do jej wieku i umiejętności.

Oferujemy elektryczne quady na akumulator o napięciu 6 V, 12 V a także 24 V. Wśród naszej niezwykle bogatej oferty znajdą Państwo także czterokołowce na pilota. Sterowanie przez opiekuna stanowi dodatkowy aspekt bezpieczeństwa, nawet gdy szkrab prowadzi pojazd samodzielnie. Takie rozwiązanie polecane jest dla najmłodszych kierowców.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, przygotowaliśmy prawdziwe cudeńka na akumulator dla małych zdobywców świata.

Pojazd Quad Maverick 4x4 Czerwony
Pojazd Quad Maverick 4x4 Czerwony
Produkt niedostępny