• Kategorie
  • Parametry
  • Samochody

Auto na akumulator to świetny prezent dla każdego małego miłośnika motoryzacji. Taka zabawka nie tylko zapewni Twojemu dziecku mnóstwo frajdy, ale też pozwoli mu zapoznać się z podstawowymi informacjami dotyczącymi budowy samochodu i kierowania nim. W naszym sklepie dostępne są auta elektryczne dla dzieci wzorowane na pojazdach najbardziej znanych marek, takich jak Mercedes, BMW, Audi, Ford czy Volkswagen. W ofercie mamy zarówno auta osobowe, jak i terenowe, sportowe, a także motocykle. Producenci zadbali w równym stopniu o stronę wizualną zabawek, wygodę ich użytkowania oraz bezpieczeństwo. Kupując auta na akumulator będą zachwycone nie tylko maluchy, lecz także ich rodzice.

Auto na akumulator - doskonały prezent dla każdego małego miłośnika motoryzacji

Producenci dostępnych u nas zabawek zadbali o jak największą ich autentyczność. Odwzorowując poszczególne modele aut dla dzieci, wzięli pod uwagę najmniejsze nawet detale, takie jak felgi, lusterka, tablice rejestracyjne czy klamki. Samochody można nabyć w wielu różnych wersjach kolorystycznych - zarówno klasycznych, jak czerń i biel, jak i bardziej wyrazistych, na przykład czerwonej, niebieskiej czy zielonej. Imponujący jest nie tylko ich wygląd zewnętrzny - również wewnątrz aut umieszczono cały szereg ciekawych akcesoriów i funkcjonalności. Pojazdy wyposażono m.in. w pasy bezpieczeństwa, klakson, obijane ekoskórą fotele oraz deski rozdzielcze. Dla większej autentyczności wprowadzono możliwość przełączania pomiędzy kilkoma biegami. Ponadto dostępne u nas auta elektryczne dla dzieci mają wbudowane panele audio, które pozwalają na słuchanie podczas jazdy ulubionych utworów malucha.

Auta elektryczne dla dzieci z ekstrazabawki.pl - nowoczesne, stylowe i bezpieczne

Nasze pojazdy na akumulator dla dzieci gwarantują swoim kilkuletnim użytkownikom stuprocentowe bezpieczeństwo. W komplecie do aut dołączony jest pilot, który pozwala na kontrolowanie zabawki z zewnątrz, a w razie takiej potrzeby - natychmiastowe jej zatrzymanie. Ponadto w trosce o komfort rodziców niektóre z modeli wyposażono w specjalne miękkie opony EVA, które sprawiają, że zabawa staje się wyjątkowo cicha. Wszystko to sprawia, że nasze auta przypadną do gustu zarówno maluchom, jak i ich rodzicom. Ponadto proponujemy bardzo atrakcyjne ceny, często organizujemy również atrakcyjne promocje na auta na akumulator i nie tylko. Jeśli szukasz więc pierwszego “auta” dla swojej pociechy, koniecznie zapoznaj się z naszymi produktami. Na pewno znajdziesz wśród nich coś odpowiedniego.

Szukając auta na akumulator dla dziecka mogą zainteresować cię również:
  • Promocje