• Kategorie
  • Szukaj
  • Maty taneczne

Mata do tańca dla dzieci

Dzieciaki uwielbiają tańczyć. Dzięki niesamowitym matom muzycznym mogą to robić kiedy tylko chcą. Mata do tańca dla dzieci, to wyjątkowa zabawka, która nie tylko zapewni zabawę ma długi czas, ale także pomoże rozwijać wyobraźnię i umiejętności ruchowe. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór różnych mat muzycznych, dostosowanych do wieku oraz upodobań dziecka.

 

Maty muzyczne – świetna zabawa dla całej rodziny

Maty muzyczne to prawdziwa gratka dla całej rodziny. To świetny sposób na aktywne spędzenie popołudnia. Maty muzyczne mogą także umilić urodzinowe przyjęcie w domu, zapewniając dzieciakom frajdę na długi czas. Dostępne na ekstrazabawki.pl maty taneczne to różne warianty kolorystyczne i różnorodne motywy, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Mata muzyczna zwierzęta – to propozycja dla najmłodszych dzieciaków. Mata imitująca grę w klasy, gdzie na polach zamiast cyfr, znajdują się różne zwierzaki. Po nadepnięciu na każde z pół, mata wyda dźwięk odpowiadający temu, wydawanemu przez dane zwierzę. Mata do tańca dla dzieci jest antypoślizgowa i plamoodporna. Dzięki temu maluchu w trakcie zabawy są bezpieczne. Wszelkie zabrudzenia są łatwe do wyczyszczenia.

Mata do tańca dla dzieci Best Dancer to propozycja dla wyjątkowo roztańczonych dzieciaków, pozwala na połączenie zabawy i tańca, z ćwiczeniami gimnastycznymi. Mata posiada dwa tryby zabawy – w pierwszym, dzieciaki mogą bawić się swobodnie, według własnego uznania. W drugim – ich zadaniem będzie stawianie stóp na wskazanych przez panel gwiazdkach. Mata umożliwia wybór spośród aż dziesięciu różnych podkładów muzycznych.

Mata do tańca dla dzieci muzyczna keyboardmata do tańca dla dzieci umożliwia odtwarzanie dźwięków imitujących dziewięć różnych instrumentów. Posiada funkcję nagrywania i odtwarzania nagranego dźwięku. Mata przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia, ale zapewni świetną zabawkę również starszym dzieciakom.

Gra zręcznościowa Ubij Kreta – fajna odmiana maty do tańca dla dzieci, będąca pomysłem na zabawę dla całej rodziny. Oprócz kolorowej maty w zestawie znajduje się młotek, służący do „ubijana” mola, przy którym zapali się lampka. Na górze maty pojawia się ekran LCD, pozwalający na wyświetlanie wyników. To świetny sposób na rodzinną rywalizację.

Maty do tańca dla dzieci – idealne narzędzie do rozwijania umiejętności ruchowych

Bez względu na to, którą matę edukacyjną wybierzesz – masz gwarancję, że Twoje dziecko będzie miało pełno radości. Maty do tańca dla dzieci to świetny sposób by zaszczepić w maluchach zamiłowanie do tańca i aktywności. Dzięki takim zabawom dzieciaki mogą aktywnie spędzać czas, również wtedy gdy pogoda za oknem nie dopisuje. Maty taneczne to świetne narzędzie pozwalające rozwijać zdolności psychoruchowe dzieci w każdym wieku. Pomagają im ćwiczyć koordynację, uczą rytmu i wyczucia muzyki. Maty do tańca dla dzieci to również świetna okazja do tego by uczyć się zabawy w grupie. Świetnie sprawdzą się nie tylko w domu, ale również w szkole, przedszkolu czy świetlicy.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie zabawki to produkty najwyższej jakości. Wykonane z przyjaznych dzieciom materiałów, łatwe do utrzymania w czystości.