• Pojazdy na akumulator

Pojazdy na akumulator sprzedawane są do samodzielnego montażu. Do pojazdu dołączona jest instrukcja w języku polskim. W razie problemów z montażem chętnie służymy pomocą - prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 505 644 922 lub e-mail: sklep@ekstrazabawki.pl.

Pojazdy podlegają gwarancji producenta trwającej 12 miesięcy, z wyłączeniem akumulatorów. Akumulatory nie podlegają gwarancji, w zawiązku z czym zalecamy szczególną troskę o nie. Wszystkie akumulatory załączane do aut są fabrycznie nowe, nieużywane. Na czas przechowywania i transportu akumulatory nie są podłączone. Po odebraniu przesyłki i sprawdzeniu jej w obecności Kuriera, należy złożyć pojazd według instrukcji. Akumulator będzie naładowany, więc można używać auta do momentu, kiedy jego moc zacznie spadać. W momencie kiedy zauważymy spadek mocy pojazdu, należy podłączyć go do ładowania na czas zalecony w instrukcji - zazwyczaj 8-12 godzin. W trakcie ładowania ładowarka powinna być ciepła. 

Wskazówki jak dbać o akumulator w pojeździe:

  • nie należy rozładowywać akumulatora do samego końca, czyli aż wszystko przestanie działać - rozładowywanie akumulatora do samego końca bardzo go niszczy, przez co akumulator zbyt szybko traci swoją żywotność i z każdym takim rozładowaniem pojazd na pełnym naładowaniu będzie jeździł coraz krócej, aż w końcu akumulator zostanie całkowicie uszkodzony. Do uszkodzenia akumulatora może doprowadzić już kilkakrotne rozładowanie go do samego końca.
  • akumulator należy ładować przy użyciu ładowarki załączonej do zestawu, przez czas podany w instrukcji załączonej do pojazdu - zazwyczaj 8-12 godzin.
  • nie należy przekraczać czasu ładowania podanego w instrukcji. 
  • jeśli pojazd jest nieużywany przez dłuższy czas, najlepiej jest rozłączyć akumulator z pojazdem.
  • nawet przy nieużywaniu przez długi czas pojazdu (np. przez okres zimowy) należy naładować akumulator minimum 1 raz w miesiącu.
  • należy uważać, aby akumulator nie uległ zalaniu, np. podczas opadów deszczu.
  • nie należy pozostawiać nieużywanego pojazdu w miejscach mocno nasłonecznionych.

Przestrzeganie zasad użytkowania akumulatorów pozwoli zachować je w dobrym stanie przez długi okres.

 

Zamówienia dotyczące pojazdów na akumulator realizowane są ze szczególną starannością z naszej strony. W celu zapewnienia bezpiecznego transportu wszystkie pojazdy o wadze powyżej 30 kg wysyłane są na półpaletach lub paletach. 

 

Ważne!!! W momencie odbioru paczki prosimy sprawdzić ją w obecności Kuriera, który ją dostarcza. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń należy od razu, w obecności Kuriera, sporządzić protokół szkody, który jest podstawą do zgłoszenia reklamacji. Protokół szkody spisany w innym momencie lub dniu, niż moment odbioru przesyłki, nie będzie stanowił podstawy do reklamacji. 

Zwroty pojazdów na akumulator prosimy kierować na adres magazynu głównego:
EkstraZabawki
ul. Chodakowska 53/57
03-816 Warszawa
tel: 505 644 922
@ sklep@ekstrazabawki.pl

REKLAMACJE PRZYJMUJEMY MAILOWO POD ADRESEM SERWIS@EKSTRAZABAWKI.PL