• Kategorie
  • Szukaj
  • Buggy na akumulator

Przygotowaliśmy szeroki wybór autek terenowych z myślą o najmłodszych poszukiwaczach przygód. W naszym sklepie znajdą Państwo mini buggy dla dzieci, czyli samochodziki do zadań specjalnych. Solidnie wykonane pojazdy pozwalają na wykonywanie radosnych manewrów na każdym podłożu.

Mini buggy na akumulator charakteryzują się napędem na dwa lub cztery koła, doskonałą amortyzacją i wzmocnionym zawieszeniem. Można nimi sterować za pomocą pilota, który jest wyposażony między innymi w funkcję “stop”. Światła i realistyczne dźwięki upodabniają pojazd do prawdziwych modeli, przeznaczonych do przemierzania pisaków pustyni i rajdowych wycieczek.

Mini buggy na akumulator

Auta dla dzieci są wyposażone w pojemne akumulatory. W większości modeli mieszczą się dwie osoby, co zapewnia dodatkowe atrakcje towarzyskie. Wygodne siedzenia zaopatrzone są w pasy bezpieczeństwa, dzięki którym szkrab nie wypadnie z autka.

Mały kierowca może zmieniać prędkość, korzystać z klaksonu, a przede wszystkim rozwijać umiejętność prowadzenia pojazdu już od najmłodszych lat. Mini buggy dla dzieci to gwarancja świetnej zabawy i radości. Takie atrakcje nigdy się nie znudzą!

Wytrzymałe autka terenowe

Buggy na akumulator to sprzęt dostosowany do potrzeb i możliwości dziecka, stworzony specjalnie ku uciesze najmłodszych. Nie jest to jednak zwykły samochodzik, ale wytrzymała, solidna i stabilna maszyna, która nie ogranicza dziecięcej pomysłowości i kreatywności. Można w tym mini samochodziku pokonywać górki i doliny terenu, jeździć po piasku i trawie, nie tylko po gładkim asfalcie.

Autka na akumulator powstają w oparciu o licencję, są więc markowymi produktami odznaczającymi się najwyższą jakością. Doskonale nadają się na prezent dla malucha, który lubi aktywnie spędzać czas i pasjonuje się motoryzacją. Sprawią wiele radości dziewczynkom i chłopcom, zapewnią masę wrażeń i atrakcji. Warto zajrzeć do sklepu EkstraZabawki.pl, aby wybrać świetny i wytrzymały pojazd dla maluszka już od trzeciego roku życia. Zapraszamy!

Mega Buggy A032 na akumulator XXL Strong Zielony
Mega Buggy A032 na akumulator XXL Strong Zielony
Produkt niedostępny
Mega Buggy A032 na akumulator XXL Strong Czerwony
Mega Buggy A032 na akumulator XXL Strong Czerwony
Produkt niedostępny
  • Promocje