• Kategorie
  • Szukaj
  • Koparki na akumulator

Pojazd Ciężarówka MACK Czerwona
Pojazd Ciężarówka MACK Czerwona
Produkt niedostępny

Pojazdy rolnicze i budowlane niezmiennie cieszą się zainteresowaniem najmłodszych klientów i nigdy nie wychodzą z mody. Aby spełnić marzenia o ich obsłudze, przygotowaliśmy koparki na akumulator i traktory dla dzieci, a także ciężarówki, wózki widłowe i farmerskie pick-upy. Wiemy, ile radości może sprawić kierowanie taką maszyną! Daje poczucie ważnej misji do spełnienia, swobody i dorosłości. Kto by nie odczuwał satysfakcji z udanych zbiorów albo dostarczenia ładunku na czas?

Czym są koparki na akumulator?

Ostatnio na rynku zabawek dziecięcych duże zainteresowanie wzbudzały traktory na akumulator. Faktem jest, że zabawki te przypadły do gustu zarówno najmłodszym jak i ich rodzicom. Obecnie jednak ustępują one miejsca fenomenalnym koparkom na akumulator, które dają jeszcze więcej możliwości na połączenie zabawy z walorami edukacyjnymi. Są to pojazdy, które wymagają dużej precyzji, a także kreatywności od dziecka - z tego też powodu pokochało je wielu rodziców! 

Koparki na akumulator są wyposażone w specjalne łyżki - podobne do tych, które posiadają gabarytowe pojazdy. Można je dowolnie opuszczać i podnosić, a dziecko może samodzielnie sterować całą maszyną! Dzięki pojemnej łyżce zamontowanej na optymalnie długim ramieniu może ono nabierać piasek, ziemię oraz inne przedmioty i przejeżdżać z nimi z miejsca na miejsce. W praktyce, oznacza to, że każde podwórko i każdy ogród może zamienić się w kreatywny plac budowy, na którym dziecko będzie rozwijało swoją motorykę oraz zdolności manualne. 

Jakie koparki na akumulator są dostępne w sprzedaży?

Każde dziecko jest indywidualistą i ma swoje potrzeby, które właśnie powinny być spełnione dzięki odpowiednio dobranym zabawkom. W asortymencie sklepu dostępne są różne koparki na akumulator. Ich odmienność zaznacza się przede wszystkim w stylistyce i designie. Oferujemy koparki w kolorze żółtym, zielonym oraz niebieskim, dając maluchom ogromne możliwości wyboru. Dodatkowo, każdy z pojazdów posiada wiernie odwzorowane detale. Dzięki temu, każdy, nawet najmniejszy szczegół, przypomina gabarytowe odpowiedniki. W ten prosty sposób maluch może poczuć się jak prawdziwy operator koparki i zaangażowanie podchodzić do zadań, jakie stawia przed nim ogrodowy plac budowy!

Koparki na akumulator - idealny prezent dla najmłodszych operatorów

Koparki na akumulator to zabawka wszechstronna. Nie tylko wypełni ona dziecku wolny czas, ale także może każdego malca wiele nauczyć. Dziecko bowiem samodzielnie będzie decydowało o ilości nabieranych materiałów, kierunku jazdy, a także o sposobie ich transportu. To z kolei rozwija w nim zdolność logicznego myślenia oraz kreatywność. Rodzice będą mogli jedynie obserwować, jak ich pociecha sprawnie porusza się w swojej, pierwszej koparce, a także jak perfekcyjnie nauczyła się nią operować. Dostępne modele pojazdów sprawiają, że rodzice i dzieci mogą dopasować je idealnie do swoich potrzeb. Taki prezent będzie nie tylko trafiony, ale także wyjątkowo wartościowy pod względem edukacyjnym.