• Kategorie
  • Szukaj
  • Buggy na akumulator

Buggy jest to absolutny hit wśród rodziców oraz dzieci, a także doskonały sposób na bardzo atrakcyjne spędzenie wspólnego czasu. Model terenowego auta Buggy na akumulatory z pewnością spodoba się niejednemu małemu kierowcy. Miniaturowe auto dla dzieci idealnie sprawdzi się do organizowania wspólnych wyścigów w ogródku lub na specjalnie przygotowanym torze, które zapewnią sporo emocji oraz wspaniałej zabawy. Ten szybki, zwinny pojazd na akumulator jest bardzo lekki, wytrzymały i świetnie sprawdzi się na urodzinach jako dodatkowa bardzo ekscytująca zabawa dla maluchów. Skorzystaj z promocji i kup dla swoich dzieciaków terenowy samochód Buggy, który jest gwarancją wspaniałej zabawy. Sprawdź Buggy na akumulator w naszym sklepie internetowym.

Dynamiczna jazda i wspaniała zabawa, dzięki Buggy dla dzieci

Buggy elektryczny dla dzieci jest to bardzo lekka i wytrzymała konstrukcja, która odróżnia się swoim unikalnym i atrakcyjnym wyglądem nadwozia. Dużo mocy, a także wysoką prędkość na torze lub w ogródku zapewniają cztery wysokowydajne silniki elektryczne osiągające moc 45W. Napęd na osie jest zmienny na dwa lub cztery koła, którego obsługę zapewnia łatwa w przełożeniu przekładnia. Buggy dla dzieci jest również wyposażony w piankowe koła typu EVA, a także po dwa amortyzatory na tył i przód, które zapewniają bezpieczną jazdę przy wyższej prędkości lub w trakcie jazdy po nierównościach. Na wyposażenie składają się również dwa akumulatory o pojemności 12V/7Ah.

Buggy na akumulator - gwarancja jakości oraz bezpieczeństwa

Miniaturowy pojazd Buggy dla dzieci jest wyposażony w bardzo wygodne siedzenia w czarnym kolorze, pokryte elegancką i wytrzymałą ekoskórą, która jest łatwa w utrzymaniu. Bezpieczeństwo zapewniają wytrzymałe pasy bezpieczeństwa, które obowiązkowo znajdziemy w każdym samochodzie typu Buggy. Dostępny jest również specjalny pilot, który w sytuacjach awaryjnych pozwala przejąć kontrolę rodzicowi. Opcja stop umożliwia natychmiastowe zatrzymanie Buggy na akumulator, opcja kontroli prędkości daje możliwość kontrolowania prędkości pojazdu w trzech różnych wartościach. Jest to świetna opcja dla Twojego dziecka, która przyniesie mu wiele radości.

Mega Buggy A032 na akumulator XXL Strong Zielony
Mega Buggy A032 na akumulator XXL Strong Zielony
Produkt niedostępny
Mega Buggy A032 na akumulator XXL Strong Czerwony
Mega Buggy A032 na akumulator XXL Strong Czerwony
Produkt niedostępny