• Kategorie
  • Szukaj
  • Gokarty na akumulator dla dzieci

Wśród oferowanych przez nas pojazdów dla najmłodszych nie mogło zabraknąć autek wyścigowych. Oferujemy gokarty na akumulator dla dzieci. Szybkie i zwinne samochodziki zapewnią mnóstwo wrażeń amatorom zawodów sportowych. Pojazdy są bardzo wygodne, posiadają regulowaną kierownicę oraz pasy bezpieczeństwa. Można poruszać się do przodu i do tyłu, z wybraną prędkością.

Teraz każdy brzdąc może zostać kierowcą wyścigowym na własnym podwórku! Cóż to będzie za zabawa, przygoda i radość. Moc wrażeń za sprawą jednego autka, idealnego na prezent z okazji urodzin, dnia dziecka czy pod choinkę.

Gokart do driftu dla dzieci

Gokart na akumulator to pojazd przeznaczony dla brzdąców już od trzeciego roku życia. Duże gumowe koła i amortyzatory zapewniają płynną i komfortową jazdę. Elektryczny hamulec dodatkowo podnosi bezpieczeństwo użytkowania.

Licencja znanych marek to gwarancja wysokiej jakości produktu, który jest odporny na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Gokart drift na akumulator to zabawka, która posłuży dziecku przez długie lata, a przy tym nigdy się nie znudzi. Każda przejażdżka to nowa porcja wrażeń.

Sportowe emocje w bezpiecznym wydaniu

Jazda gokartem na akumulator może być dla dziecka ekscytująca i pełna sportowych emocji, a przy tym pozostaje w pełni bezpieczna i komfortowa. Dokładne odwzorowanie detali upodabnia autko do pierwowzoru i stwarza atmosferę prawdziwego toru wyścigowego.

Mały kierowca może sobie pozwolić na różne akrobacje, drifty, jazdę do przodu i do tyłu, hamowanie i przyspieszanie. Ćwiczy w ten sposób refleks i spostrzegawczość, przy okazji świetnej zabawy. Naładowany akumulator pozwala na około 90 minut nieprzerwanej jazdy, w zależności od warunków zewnętrznych.

W naszym sklepie EkstraZabawki.pl przygotowaliśmy różne modele gokartów driftów w atrakcyjnych kolorach i o nowoczesnym wyglądzie, które ucieszą oko i serce niejednego szkraba. Zapraszamy do zakupu wytrzymałych, solidnych pojazdów, które dostarczą waszym pociechom frajdy na długi czas.