• Kategorie
  • Szukaj
  • Pojazdy zdalnie sterowane

Autko R/C BMW M8 GTE 1:18 RASTAR
Autko R/C BMW M8 GTE 1:18 RASTAR
Produkt niedostępny
Czołg T-90 Kamuflaż 1:28
Czołg T-90 Kamuflaż 1:28
Produkt niedostępny
Robot R/C RS ROBOT Czarny RASTAR
Robot R/C RS ROBOT Czarny RASTAR
Produkt niedostępny
Crawler R/C MONSTER 1:18 Złoty
Crawler R/C MONSTER 1:18 Złoty
Produkt niedostępny
Crawler R/C Monster 1:18 Srebrny
Crawler R/C Monster 1:18 Srebrny
Produkt niedostępny

Rynek zabawek dziecięcych coraz prężniej się rozwija. Nie da się zaprzeczyć temu, że maluchy roszczą sobie coraz to wyższe wymagania w zakresie gadżetów i przedmiotów, które chciałby posiadać. Rodzice z pewnością już teraz dostrzegają, że w sprzedaży pojawiły się zabawki, o których w ich czasach nie można było nawet pomarzyć. Jednak takie innowacyjne gadżety dają także maluchom znacznie większe możliwości. Najlepszym na to przykładem są autka zdalnie sterowane, które są dostępne w asortymencie!

Czym są autka zdalnie sterowane?

Autka zdalnie sterowane to zabawka, która pojawiła się na rynku już kilka lat temu. Tu grupa pojazdów, którymi maluch może sterować bez angażowania w to siły własnych mięśni. Samochód zdalnie sterowany posiada w zestawie dodatkowego pilota. Rozmieszony jest na nim szereg przycisków. To właśnie za ich pomocą dziecko może wybrać tor jazdy, prędkość, a także rozpocząć hamowanie. Auta sterowane na pilota posiadają wbudowany modem, który obiera fale docierające ze sterownika, a następnie wprawia pojazd w ruch, zgodnie z kierunkami, które wybiera dziecko. Jest to zabawka dość nowoczesna, aczkolwiek wyjątkowo prosta w obsłudze. Dziecko nie powinno mieć najmniejszych problemów z tym, by precyzyjnie wybierać kierunki jazdy, a także dopasowywać prędkość do swoich potrzeb. Samochód na pilot jest świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu, a jednocześnie na rozwijanie swoich zdolności manualnych. Dostępne w naszym asortymencie auta sterowane często posiadają pilot w formie prawdziwej kierownicy, by zabawa nim mogła oddać jak najbardziej realne wrażenia.

Auta sterowane dla dzieci - jakie modele są do wyboru?

Każde dziecko jest unikalne, tak samo jak unikalne jest każde auto sterowane na pilota! Zadbaliśmy o to, by wybór modeli był wręcz nieograniczony, a nasz asortyment, wyróżnia się ogromną różnorodnością. W sprzedaży posiadamy:

  • auto zdalnie sterowane terenowe - to nieco większy model, zbliżony designem do prawdziwych, terenowych wozów;
  • auta na pilota sportowe - to idealne modele dla miłośników klasycznych bolidów, a także sportowych pojazdów znanych marek;
  • auta na sterowanie w typie Monster-Truck - charakterystyczne, duże modele, które pokonają każdą przeszkodę;
  • auto do sterowania pilotem w formie dźwigów i koparek - to idealne rozwiązanie dla małych konstruktorów.

Dzięki tak szerokim możliwościom wyboru, rodzice mogą idealnie dopasować samochody sterowane pilotem do potrzeb i zainteresowań swoich pociech!

Autko zdalnie sterowane - jakość i precyzja wykonania

Każde auto na sterowanie dla dziecka, które jest dostępne w naszym asortymencie, zostało wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz niezawodnych komponentów. Dzięki temu, zabawa z takim pojazdem jest prawdziwą przyjemnością, a dodatkowo jest całkowicie bezpieczna. Autko sterowane na pilota jest proste w obsłudze, dzięki czemu każda z pociech będzie mogła szybko rozpoczac jego użytkowanie. Zadbaliśmy także o precyzyjne odwzorowanie detali, by oddać wyjątkowy realizm całej konstrukcji.