• Kategorie
  • Szukaj
  • Pojazdy Peg Perego

Duże maszyny na akumulator od PEG PEREGO to elektryczne pojazdy terenowe, robocze i do pracy na farmie. Wiele różnych funkcjonalności umożliwia maluchom ciekawą zabawę, a mocna bateria sprawia, że poradzą sobie nawet na trudnym podłożu. Kup swojemu dziecku jeepa, koparkę lub traktor stylizowany na rzeczywisty model. Dostępne są także dodatkowe akcesoria w rodzaju przyczep.

Pojazdy elektryczne PEG PEREGO wzorowane na prawdziwych markach

Produkty z tej serii to pojazdy elektryczne wierne oryginałom. PEG PEREGO zadbało o to, by przypominały prawdziwe egzemplarze marki John Deere. Zaopatrzono je w dużą liczbę funkcji. Do tych podstawowych zaliczają się różne biegi, sterowanie spychem lub łyżką koparki, a także napęd na dwie osie w przypadku modeli terenowych.

Dbałość o szczegóły w pojazdach PEG PEREGO

Aby pomóc małemu kierowcy jeszcze bardziej wczuć się odgrywaną podczas zabawy rolę, włoska firma produkująca pojazdy elektryczne PEG PEREGO zadbała też o te małe, ale istotne dodatki. Są to miękkie, regulowane siedzenia, radio FM i realistyczny sposób sterowania.

Samochody terenowe doskonale spisują się na różnego rodzaju nawierzchniach, radząc sobie z błotem, mokrą trawą oraz piachem. Mogą też pokonywać dość strome wzniesienia. Jeśli masz już któryś z egzemplarzy, warto do niego dokupić akcesoria takie jak przyczepy pasujące do wszystkich modeli.

Modele są bezpieczne dla dzieci. Można w nich uruchomić blokadę szybszych biegów i poczekać z jej aktywacją, aż maluch nieco podrośnie. Sprawdź naszą ofertę i zamów dziecku realistyczny traktor, koparkę lub jeepa!

Pojazdy elektryczne Peg Perego dla dzieci - spełnienie marzeń każdego malucha!

W dzisiejszym świecie śmiało można zauważyć, że rynek zabawek dziecięcych stale się rozwija. Jeszcze kilka lat temu, szczytem marzeń każdej pociechy było posiadanie trójkołowego rowerka lub hulajnogi. Obecnie jednak do gry wchodzą coraz to bardziej zaawansowane gadżety, które mają dawać dzieciom jeszcze większe możliwości i efektywnie wspierać je w rozwoju. Jednym z nich są chociażby pojazdy elektryczne dla małych kierowców Peg Perego, które obecnie można znaleźć w naszym asortymencie!

Pojazdy elektryczne dla dzieci Peg Perego sygnowane prawdziwymi markami!

Każdy maluch, prędzej czy później zainteresuje się motoryzacją. Nie da się bowiem ukryć, że dzieci szybko się uczą, a zabieranie maluchów na rodzinne przejażdżki sprawia, że zaczynają one postrzegać samochody jako synonim wygody i swoistego prestiżu. Właśnie dlatego, świetnym rozwiązaniem dla maluchów - a poniekąd także dla ich rodziców - mogą okazać się pojazdy elektryczne Peg Perego, które obecnie posiadamy w swoim asortymencie. Peg Perego to znana i uznana na całym świecie firma, która produkuje pojazdy elektryczne dla maluchów, z uwzględnieniem ich najmniejszych detali i pełnej różnorodności. Pojazdy dziecięce od Peg Perego są sygnowane prawdziwymi markami, dzięki czemu dziecko może poczuć się jak prawdziwy, zawodowy kierowca! Większość modele do złudzenia przypomina kultowe pojazdy John Deere, czyli klasyczne maszyny rolnicze amerykańskiego producenta. Jednak w naszym asortymencie samochodów od Peg Perego można znaleźć dużo więcej. Wierzymy bowiem, że różnorodność jest kluczem do tego, by dopasować daną zabawkę idealnie do potrzeb jej małego użytkownika.

Pojazdy dla maluchów Peg Perego - co posiadamy w swoim asortymencie?

Wspomniane już zostało, że firma Peg Perego bazuje głównie na marce amerykańskiego producenta maszyn rolniczych John Deere. Wobec tego naturalne jest to, że w naszym asortymencie królują miniaturowe wersje pojazdów do pracy na farmie, które napędzane są elektrycznym "silnikiem". Rodzice więc mogą zdecydować się na to, by zakupić dla swojej pociechy kultowy już traktor z dodatkową przyczepką, ale także mogą zdecydować się na zakup funkcjonalnej, jednoosobowej koparki. Niemniej jednak nie są to wszystkie pojazdy elektryczne dla dzieci od Peg Perego, jakie mamy do zaoferowania. W naszym niezwykle szerokim asortymencie znalazło się również miejsce dla:

  • dwuosobowego samochodu na accumulator od Peg Perego;
  • jeepa na akumulator z serii Peg Perego Gaucho Super Power.

Powyżej wymienione modele - podobnie jak pojazdy Peg Perego do pracy na farmie - cechują się wysoką jakością, a także unikalnym designem. Możemy już teraz zagwarantować wszystkim rodzicom, że taki pojazd elektryczny wywoła na twarzy dziecka szeroki uśmiech, a dodatkowo zapewni mu masę świetnej zabawy. Nie możemy również zapomnieć o tym, że pojazdy na akumulator Peg Perego wspomogą malucha w rozwoju jego motoryki, a także znacznie ułatwią mu poznawanie świata na własną rękę!

Pojazdy dziecięce Peg Perego - wierne odwzorowanie detali dla jeszcze lepszych wrażeń!

Firma Peg Perego stawia - podobnie zresztą jak my - na wierne odwzorowanie każdego detalu w swoim pojeździe, co z kolei ma się przełożyć na zapewnienie małym kierowcom jak najlepszych wrażeń. Właśnie dlatego, by dzieci mogły jeszcze lepiej wczuć się w rolę kierowcy, pojazdy Peg Perego zostały wyposażone w najmniejsze dodatki jak np. miękkie i regulowane siedzenia. W miniaturowych wersjach kultowych pojazdów Peg Perego nie zabraknie również radia FM - jest ono potrzebne każdemu kierowcy, a także niezwykle realistycznego sposobu sterowania. Wszystko zostało więc dopięte na przysłowiowy, ostatni guzik tak, by maluch mógł cieszyć się jak najwierniej odwzorowanymi warunkami i cieszyć się ze swojej nowej roli jako kierowca.