• Kategorie
  • Parametry
  • BMW

BMW to jedna z najbardziej znanych marek samochodów. Auta tego producenta cieszą się dużą popularnością. Dlatego nie mogło ich zabraknąć również wśród naszych samochodów na akumulator dla dzieci. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór modeli, takich jak BMW 6 GT, BMW i8, BMW X6 czy też BMW S1000RR. Oferujemy także cały wachlarz kolorów karoserii BMW na akumulator dla dzieci - od klasycznych, takich jak czerń i biel, poprzez wyraziste czerwienie i błękity, aż po modele wielokolorowe. Dostępne tu zabawki możemy polecić wszystkim tym, którzy chcą wprowadzić swoje pociechy w świat motoryzacji. Ich liczne zalety zachwycą zarówno maluchy, jak i ich rodziców.

BMW na akumulator dla dzieci - zachwycą każde dziecko

Nasze BMW na akumulator są przede wszystkim bardzo bezpieczne. Dodatek w postaci pilota pozwala na kontrolowanie zabawki z zewnątrz przez osobę dorosłą, a w razie potrzeby - natychmiastowe jej zatrzymanie. Żaden z naszych klientów nie powinien więc mieć obaw przed zamówieniem takiego pojazdu dla swojej pociechy. Producenci BMW na akumulator dla dzieci wyposażyli je w szereg ciekawych funkcjonalności. Samochody mają m.in. wbudowany panel audio, który pozwala na słuchanie muzyki podczas zabawy. Ponadto wyposażone są w aż kilka biegów, co pozwala poczuć się maluchowi tak, jakby jechał prawdziwym autem. Niektóre z modeli są dwuosobowe, co pozwoli dziecku na wspólną zabawę z najlepszym przyjacielem.

Szukasz autka dla swojej pociechy? Wybierz jedno z naszych BMW na akumulator dla dzieci!

W naszym sklepie kupisz nie tylko BMW elektryczne dla dzieci, ale też części zamienne do nich, takie jak silniki, koła czy piloty. Oprócz tego w asortymencie mamy również zabawki przedstawiające motory - dwu- i trzykołowe. Wszystkie nasze pojazdy dla dzieci są dostępne w konkurencyjnych cenach. Warto zaglądać do nas regularnie, ponieważ często organizujemy atrakcyjne promocje. Jeżeli szukasz wyjątkowego prezentu dla swojej pociechy, bratanka czy chrześniaka - wśród naszych BMW na akumulator dla dzieci na pewno go znajdziesz. Zapraszamy do zakupów!

Auto na akumulator BMW i8 Biały
Auto na akumulator BMW i8 Biały
Produkt niedostępny
Pojazd BMW I8 LIFT Biały
Pojazd BMW I8 LIFT Biały
Produkt niedostępny
Pojazd BMW I8 LIFT Czarny
Pojazd BMW I8 LIFT Czarny
Produkt niedostępny
Pojazd BMW I8 LIFT Pomarańczowy
Pojazd BMW I8 LIFT Pomarańczowy
Produkt niedostępny
Auto na akumulator BMW i8 Czarny
Auto na akumulator BMW i8 Czarny
Produkt niedostępny