• Kategorie
  • Szukaj
  • Cieżarówka Mercedes Actros dla dzieci

Świat zabawek dla dzieci nieustannie się rozwija i doskonali. Obecnie rodzice z pewnością zauważyli, że dzięki nowoczesnym technologiom mogą dostarczyć dziecku znacznie więcej, niż kilkanaście lat temu. Ogromną popularność stale zyskują sobie samochody na akumulator, które w świetny sposób łączą naukę z zabawą. W naszym asortymencie dostępny jest kultowy Mercedes Actros na akumulator, który zadowoli najmłodszych kierowców!

Czym jest i jak działa Mercedes Actros dla dzieci?

Mercedes Actros - zabawka dla dzieci jest wierną repliką kultowej ciężarówki, która jednak utrzymana jest w nieco mniejszych gabarytach. Pojazd ten zasilany jest akumulatorem o określonej pojemności, który jednocześnie stanowi jego serce i motor napędowy. Mały kierowca we wnętrzu będzie mógł rozsiąść się wygodnym fotelu i chwycić ergonomiczna kierownicę. Pedały oraz inne elementy wyposażenia dostosowane są do wieku oraz anatomii dziecka. Mercedes Actros na akumulator posiada ciche koła, a także charakterystyczny front, który jest znakiem rozpoznawczym ciężarówek tej marki na drodze. Replika dla dzieci wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu korpus pojazdu jest wyjątkowo odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania. 

Czy Mercedes Actros na akumulator sprawdzi się wyłącznie w przypadku chłopców?

Mercedes Actros na akumulator może kojarzyć się wyłącznie z zabawką, która przeznaczona jest dla małych chłopców. Jednak nawet w realnym świecie, można zauważyć coraz więcej kobiet, które chętnie podejmują się prowadzenia gabarytowych modeli. Okazuje się, że w asortymencie sklepu dostępny jest Mercedes Actros dla dzieci w kolorze różowym, który z pewnością szybko skradnie serca małych dziewczynek. Z kolei w przypadku chłopców, również oferujemy zróżnicowane wersje kolorystyczne pojazdów, by jak najlepiej dopasować je do potrzeb małego kierowcy.

Jakie akcesoria można dokupić do Mercedesa Actrosa dla dzieci?

Zabawka - Mercedes Actros - dla dzieci, w pierwotnej wersji obejmuje jedynie korpus pojazdu ciężarowego, wraz z perfekcyjnie odwzorowanymi detalami. Został on zaprojektowany w taki sposób, by do złudzenia przypominać oryginalne modele od niemieckiej marki. Jednocześnie oferujemy również możliwość dokupienia naczepy, która z pewnością sprawi, że dziecko będzie miało zagwarantowane jeszcze bardziej realistyczne wrażenia z przejażdżki. Naczepa, daje również możliwość "przewiezienia" na niej innych gadżetów, więc staje się wyjątkowo praktycznym dodatkiem do Mercedesa Actrosa na akumulator.