• Kategorie
  • Szukaj
  • Auta Policyjne na akumulator

Auto policja na akumulator

Policyjne auta na akumulator stają się coraz bardziej popularne wśród klientów.

Samochody na akumulator z kogutem oraz megafonem dają dodatkową frajdę dziecku podczas zabawy.

Twoje dziecko jest miłośnikiem ganiania złodziei?! Sprawdź naszą ofertę i złap ich wszystkich!

Zalety samochodu policyjnego na akumulator

Dostępne w tej kolekcji zminiaturyzowane samochody policyjne na akumulator to doskonale naśladujące prawdziwe pojazdy zabawki. Duża wierność odwzorowania istniejących marek i ciekawe dodatki pozwalają maluchowi wczuć się w odgrywaną rolę stróża prawa.

Autko dostępne jest w wielu różnych rodzajach. Modele stylizowane są na najbardziej popularne samochody znanych producentów. Posiadają oryginalną licencję koncernów takich jak Mercedes, Audi czy Ford. Zadbano także o wszystkie niezbędne akcesoria, jakie powinny mieć auta policyjne. Zabawki na akumulator posiadają odpowiednie oznaczenia w realistycznej kolorystyce, sygnały dźwiękowe, jak i świecące na czerwono i niebiesko koguty. Napisy informujące o przynależności pojazdu do danej służby mundurowej są w wersji angielskiej lub polskiej.

Ciekawe funkcje samochodu na akumulator

Każdy produkt ma dodatki, które sprawiają, że wygląda jak prawdziwy samochód policyjny. Miękkie fotele zapewniają komfort jazdy, porty USB i połączenie Bluetooth umożliwiają sparowanie pojazdu z telefonem, a radio FM pozwala poczuć się jak w prawdziwym wozie.

Bezpieczeństwo użytkowania autka policyjnego

Zaawansowany system sterowania, jaki posiada autko policyjne na akumulator, daje rodzicom kontrolę nad pojazdem dzięki zdalnemu kierowaniu przez pilota. Za jego pomocą można ustalić prędkość zabawki, zmienić kierunek jazdy, a także całkowicie ją zatrzymać, jeśli mały kierowca zmierza w niebezpieczną stronę.

Zamów samochód policyjny w sklepie EkstraZabawki

Jeśli Twoje dziecko interesuje się motoryzacją, auta z tej serii to zabawki, które mogą mu przypaść do gustu. Rozwijają zainteresowania, jednocześnie przyzwyczajając do prowadzenia prawdziwego egzemplarza. Wierne odwzorowanie modeli znanych marek pomaga wczuć się w rolę policjanta. W kategorii znajdziesz także inne samochody na akumulator służb mundurowych, takie jak straż pożarna. Zapoznaj się z całością oferty i wybierz dla dziecka prezent, który zapewni mu wspaniałą rozrywkę na wiele godzin.