• Kategorie
  • Szukaj
  • Toyota na akumulator

Jeśli Twoje dziecko marzy o swoim własnym samochodzie, to w ekstrazabawki.pl jesteśmy w stanie spełnić prośbę każdego małego fana motoryzacji. Mamy promocje na auta elektryczne dla dzieci, które poruszają się za pomocą akumulatorów i silników elektrycznych. Już teraz możesz wybierać spośród najlepszych pojazdów na akumulator japońskiej marki Toyota. Toyota dla dzieci jest idealnie odwzorowana i doskonale naśladuje prawdziwe modele dostępne na światowym rynku. Auto dla dziecka kupione w ekstrazabawki.pl to doskonały wybór, który zapewni długie godziny doskonałej zabawy oraz radość na twarzy każdego z dzieci. Dołącz do reszty zadowolonych rodziców, którzy kupili Toyoty elektryczne dla dzieci.

Toyoty elektryczne dla dzieci jako propozycja na prezent

Wybierz najlepszy prezent na urodziny lub prezent gwiazdkowy w postaci samochodów marki Toyota na akumulator w bardzo atrakcyjnych cenach. To bardzo dobrze odwzorowane konstrukcje, które są zbudowane z bardzo wytrzymałych materiałów. Niezależnie od modelu możesz się w środku spodziewać wygodnych siedzeń z pasami bezpieczeństwa oraz bardzo pojemnych bagażników, gdzie każde dziecko może schować swoje ulubione zabawki. Do każdego samochodu jest dołączany unikalny poradnik ekstrazabawki.pl oraz specjalny pilot, za pomocą którego każdy rodzic może kontrolować prędkość oraz bezpiecznie zahamować w przypadku pojawienia się niebezpiecznej przeszkody na drodze. Dostępne modele Toyoty dla dzieci to nowoczesne zabawki, które zajmą każdego chłopca lub dziewczynkę na wiele godzin.

Nowoczesne wyposażenie Toyoty dla dzieci

Każdy z samochodów jest wyposażony w nowoczesny panel audio, który ma wgrane odpowiednie melodyjki symulujące pracę prawdziwego samochodu, wejście typu USB, AUX i na karty typu SD oraz nowoczesny odtwarzacz MP3. Wydajne akumulatory zapewniają długą pracę Toyoty dla dzieci na kilka godzin. W przypadku rozładowania wystarczy skorzystać z dołączonej ładowarki z diodą kontrolującą poziom naładowania baterii. Jeżeli Twoje dziecko poprosi Cię o jakąś fajną zabawkę, to przemyśl zakup auta na akumulator w bardzo atrakcyjnych cenach. Jakość produktów w sklepie ekstrazabawki.pl zachwala bardzo wielu rodziców.