Jakie auto dla dziecka na sezon jesienno-zimowy?

Koniec lata to nie koniec marzeń o dziecięcych przygodach za kierownicą. Okazuje się bowiem, że przy przyzwoitych warunkach atmosferycznych mali kierowcy wciąż mogą poruszać się autami na akumulator, nawet jeśli nadchodzi sezon jesienno-zimowy.

Przedstawimy dzisiaj najlepszy możliwy pojazd dla dzieci, który w najbliższych miesiącach będzie świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy wciąż chcieliby bawić się na czterech kółkach.

Auto na akumulator dla dziecka – przegląd

Na początek warto przypomnieć wszystkie wpisy na temat samochodów dla dzieci, ponieważ mogą one być przydatne dla tych, którzy chcieliby zakupić pierwszy (lub następny) pojazd dla swojej pociechy:

  • Jakie auto na akumulator dla dziecka – porady, które koniecznie musisz poznać, zanim zdecydujesz się na zakup pojazdu dla malucha. Z tego wpisu dowiesz się, czy są to „zabawki” w pełni bezpieczne, jakie funkcje i parametry powinny posiadać, na co zwrócić uwagę przed samym zakupem i jak dokonać właściwego wyboru.
  • Auto na prezent komunijny – jeżeli myślisz jesteś już przy majowym okresie komunijnym, sprawdź polecane modele na prezent i skorzystaj z posezonowych wyprzedaży.
  • Pomysły na zabawy autem – planujesz zakup samochodu dla dziecka w naszym sklepie? Dobrze się składa – sprawdź, jaki prezent dla Ciebie przygotowaliśmy!
  • Jak dbać o akumulator w pojeździe elektrycznym – bardzo ważne rady dla osób, które chciałyby jak najlepiej zadbać o pojazd swojego dziecka, szczególnie w wymagającym okresie zimowym.

Jeep Raptor Drifter – auto dla dzieci na czas jesieni i zimy

Przedstawiamy wyjątkowy pojazd z napędem 4x4, który doskonale sprawdzi się przy zabawach w terenie jesienią i zimą. Jego zaletami są: duża moc silnika, bogate wyposażenie, solidne wykonanie i wyśmienite warunki do tego, by umożliwiać jazdę po wymagających nawierzchniach.

Jeep Raptor Drifter dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych – białym, czarnym, czerwonym i moro:

jeep  drifter

W wyposażeniu Driftera znajdują się m.in.: radio FM, MP3, bluetooth, wejścia na kartę SD, USB i AUX oraz dźwięki klaksonu i wgrane melodyjki. Pojazd posiada duże piankowe koła EVA, regulowane pasy bezpieczeństwa, pilot z przyciskiem „stop” oraz trzema opcjami prędkości, a także podświetlany grill i światła LED. Pełną specyfikację znajdziesz na stronie danego modelu.

Jeżeli ciekawi Cię, jak pojazd sprawdza się w terenie - na nierównych nawierzchniach i w wymagających warunkach, obejrzyj poniższe wideo:

Bezpieczna zabawa jesienią i zimą

Jeżeli tylko nie atakuje Was zamieć śnieżna ani wielka ulewa, możecie zarówno jesienią, jak i zimą doskonale bawić się na powietrzu, wykorzystując do tego auto elektryczne. Dla dziecka będzie to ogromna frajda, a jedyne, o czym musisz pamiętać, to ubranie go stosownie do warunków atmosferycznych. Bawcie się dobrze!

samochody na akumulator