➡️ GRATISY DO KAŻDEGO ZAKUPIONEGO AUTKA

- 2x TABLICA REJESTRACYJNA 3D

- PRAWO JAZDY

- E-BOOK - 14 POMYSŁÓW NA ZABAWY Z AUTEM

- SMYCZ

- POKROWIEC NA PRAWO JAZDY

* TABLICA 3D w POSTACI NAKLEJKI DO SAMODZIELNEGO WYPISANIA FLAMASTREM

* PRAWO JAZDY DO SAMODZIELNEGO UZUPEŁNIENIA Z MIEJSCEM NA WKLEJENIE ZDJĘCIA

Gratisy do pojazdów na akumulator od EkstraZabawki

Auto na akumulator – pomysły na zabawy

Kiedy kupujemy samochód elektryczny dla dziecka, z reguły myślimy o tym, żeby sprawić maluchowi radość, ułatwić przemieszczanie się i nieco urozmaicić czas spędzany na świeżym powietrzu. Często jednak rodziców dopadają wątpliwości – czy to wystarczy, czy to odpowiednia forma rozrywki, czy nie dałoby się jakoś urozmaicić prostej jazdy?

Otóż – da się. I jeżeli szukasz pomysłów na kreatywne zabawy przy wykorzystaniu nowo zakupionego samochodu, mamy dla Ciebie kopalnię inspiracji – darmowy ebook pełen pomysłów.

Jak urozmaicić zabawę autem na akumulator?

Choć jesteśmy przekonani, że jazda pojazdem na akumulator dostarcza dzieciom mnóstwa radości, warto nieco ją wzbogacić - dlatego właśnie wymyśliliśmy zabawy i rozgrywki sportowe, które pozwolą na urozmaicenie czasu spędzanego za kierownicą.

Dlaczego? Bo wiemy, że rodzice nie zawsze mają czas myśleć nad nowymi pomysłami na zabawy. Bo chcemy udowodnić, że jazda autem elektrycznym to nie jest lenistwo i unikanie aktywności fizycznej. Bo pragniemy pokazać, że pojazd elektryczny można wykorzystać w ciekawy, kreatywny, rozwijający i angażujący sposób.

ebook zabawy dla dzieciJak zdobyć ebooka o zabawach autem elektrycznym?

Nasz poradnik „Auto na akumulator. Pomysły na zabawy dla dzieci” to darmowy produkt elektroniczny, który trafia do każdego, kto zakupił samochód na akumulator w naszym sklepie – również do osób, które dokonały zakupów w przeszłości!

Uwaga! Ebook jest stale aktualizowany – kupujesz auto raz i na bieżąco otrzymujesz nowe pomysły na ciekawe zabawy. Chcesz skorzystać? Przejrzyj katalog naszych samochodów na akumulator.

Mogą Cię także zainteresować inne wpisy z bloga EkstraZabawki.pl:


auta na akumulator dla dzieci


ranking aut na akumulator


pojazdy elektryczne dla dzieci

Przegląd pojazdów elektrycznych dla dzieci


auto na prezent komunijny

Auto na prezent komunijny