Prezent komunijny 2019

Chcesz podarować wyjątkowy prezent komunijny, który jednocześnie nie obciąży nadmiernie Twojego budżetu? Szukasz czegoś naprawdę ekstra, co ucieszy obdarowanego i zapewni mu mnóstwo frajdy przez długi czas? Poznaj zdalnie sterowane modele, które pokochali starsi i młodsi, i które pojawiają się na szczytach list wymarzonych prezentów komunijnych.

Drony

Drony latające to zdecydowanie najpopularniejszy typ zdalnie sterowanych zabawek, jakie wybierają rodzice oraz chrzestni w ramach prezentu komunijnego. Ich wybór jest naprawdę szeroki – od maleńkich modeli za kilkadziesiąt złotych po ogromne sprzęty za kwoty czterocyfrowe. Spory wybór dronów mieści się jednak w przedziale cenowym 200-400 zł i takie właśnie modele są najczęściej wybierane.

Czy dron to dobry pomysł na prezent z okazji komunii? Jak twierdzą zarówno obdarowujący, jak i obdarowywani – bardzo. Trzeba oczywiście brać pod uwagę, iż jest to sprzęt, który lata i może spowodować szkody, dlatego musimy mieć pewność, że dziecko poradzi sobie z jego obsługą. Na szczęście obecnie drony latające posiadają dość nieskomplikowane mechanizmy sterowania, co powoduje, że spokojnie radzą sobie z nimi już siedmio- i ośmiolatkowie.

Dla kogo dron okaże się najlepszym prezentem? Dla dziecka ciekawego świata, aktywnego, lubiącego spędzać czas na świeżym powietrzu. Korzystają z nich zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, w których poprzez podarunek tego typu rozbudzamy zainteresowanie nowymi technologiami i którym zapewniamy długie i radosne godziny spędzone na podwórku.

Chcesz zapoznać się z katalogiem dronów idealnych dla dzieci? Sprawdź:


drony na komunie

Zdalnie sterowane pojazdy

Jeżeli dron wydaje Ci się prezentem mało oryginalnym, sprawdź inne rodzaje zdalnie sterowanych maszyn i pojazdów. Pływające, jeżdżące, latające – ich wybór jest naprawdę szeroki! Jeżeli chcesz zaskoczyć dziecko czymś wyjątkowym i naprawdę ciekawym, wybierz któryś z modeli RC.

Dlaczego taki model świetnie sprawdzi się w ramach prezentu komunijnego? Jest niebanalny, łatwy w obsłudze, ciekawie skonstruowany i zapewnia mnóstwo frajdy przez długi, długi czas.

Samochody RC

Do wyboru mamy auta terenowe, wyścigowe i wojskowe, ciężarówki oraz pojazdy zamieniające się w roboty. Sprawdź katalog samochodów RC.

auta zdalnie sterowane

Czołgi RC

Klasyczne i nowoczesne zdalnie sterowane czołgi dla dzieci, które mogą posiadać dodatek w postaci kamery. Pełną ich ofertę znajdziesz w katalogu czołgów RC.
czołgi rc

Łodzie RC

Zdalnie sterowane zabawki dla miłośników morskich przygód. Możemy wybierać spośród małych modeli do wanny oraz większych, fantastycznie sprawdzających się na dużych przestrzeniach wodnych. Przejrzyj katalog łodzi RC.

łodzie rc

Helikoptery RC

Dla wielbicieli maszyn latających stworzono helikoptery. Są mniejsze od dronów, ale dostarczają równie ciekawych wrażeń. Sprawdź katalog helikopterów RC.

helikoptery rc

Maszyny i pojazdy RC

Klasyczne auto to za mało? W takim razie może warto postawić na koparkę, dźwig, buldożer albo traktor? Pełną ofertę znajdziesz w katalogu maszyn i pojazdów RC.

pojazdy rc

Dlaczego warto kupić dron lub zdalnie sterowany pojazd?

Z tego typu urządzeń korzysta się przede wszystkim na zewnątrz, a któż z nas nie ma problemu z dziećmi, które wolą spędzać czas przed komputerami i tabletami? Prezent w postaci zdalnie sterowanej zabawki stanowi świetny pretekst do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Poza tym obsługa drona czy innego zdalnie sterowanego pojazdu poprawia u dziecka koncentrację, orientację przestrzenną i refleks, uczy obsługi sprzętów, dostarcza mnóstwa przygód i ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową. Jest to mądry prezent, który nie tylko daje mnóstwo frajdy, ale też korzystnie wpływa na rozwój dziecka.

Dlatego jeżeli szukasz ciekawego pomysłu na prezent komunijny dla chłopca i dziewczynki, przejrzyj dostępne produkty z kategorii modele RC. A jeżeli szukasz czegoś bardziej zaawansowanego, z wyższej półki cenowej, przeczytaj wpis: Auto na prezent komunijny.

 

modele rc