Auta dla dzieci klasy premium

Choć nasza oferta pojazdów na akumulator dla dzieci jest bardzo szeroka, szczególnie lubianą przez klientów kategorią jest dział z autami klasy premium. Co jest w nich takiego wyjątkowego i co odróżnia je od reszty produktów? Sprawdźcie!

Licencjonowane pojazdy elektryczne

Auta z półki „premium” posiadają licencje topowych producentów samochodów. To oznacza, że są pojazdami markowymi, rekomendowanymi przez sprawdzone i cenione firmy. To one gwarantują ich jakość, a przy okazji oferują małym miłośnikom czterech kółek coś naprawdę wyjątkowego. Bo czyż nie jest to wspaniałe, kiedy maluch może jeździć pojazdem niemal identycznym jak jego rodzice?

Markowe samochody dla dzieci

W naszej ofercie można znaleźć pojazdy klasy premium na licencji trzech znakomitych producentów. Są to:

Mercedes na akumulator dla dzieci

Wśród kilkudziesięciu różnych wariantów, które można znaleźć w sklepie EkstraZabawki na szczególne wyróżnienie zasługują:

mercedes dla dzieci
BMW na akumulator dla dzieci

W naszej ofercie znajduje się kilkanaście pojazdów BMW klasy premium dla najmłodszych, a wśród nich kultowe:

bmw dla dzieci
Audi na akumulator dla dzieci

Oferta licencjonowanych pojazdów marki Audi jest niezwykle szeroka i obejmuje m.in. modele:

i wiele innych!

audi dla dzieci
Dlaczego warto kupić samochód elektryczny w sklepie EkstraZabawki.pl?

W temacie pojazdów na akumulator dla dzieci jesteśmy jednym z liderów na rynku polskim. Nie tylko posiadamy szeroką ofertę aut, ale też służymy fachowym doradztwem i dzielimy się swoją wiedzą. Jako jedyni na rynku do każdego zakupionego auta dokładamy gratis w postaci ebooka Auto na akumulator. Pomysły na zabawy dla dzieci, w którym znajduje się kilkanaście wskazówek oraz autorskich pomysłów na kreatywne i rozwojowe wykorzystanie pojazdu elektrycznego.

Ponadto na naszym blogu można znaleźć szereg wpisów przybliżających temat aut na akumulator dla dzieci, wśród nich m.in.:

Zachęcamy do czytania naszego bloga oraz zapoznania się z pełną ofertą aut na akumulator dla dzieci, która zawiera nie tylko pojazdy klasy premium, ale także auta terenowe oraz mnóstwo modeli dla starszych i młodszych.

auta na akumulator dla dzieci