Najbardziej poszukiwane auto na akumulator

Na ten moment czekało wielu małych i dużych kierowców – do ponownej sprzedaży trafił właśnie licencjonowany pojazd marki Mercedes – najbardziej poszukiwane auto na akumulator tego sezonu. Co jest w nim niezwykłego i dlaczego tak błyskawicznie się wyprzedaje? Spieszymy z odpowiedzią!

Mercedes G63 6x6 – specyfikacja pojazdu

Ten niesamowity pojazd posiada:

 1. Oficjalną licencję Mercedesa.
 2. Napęd 6x6 (jako jedyne auto na rynku!).
 3. Piankowe koła EVA.
 4. Amortyzowany przód i tył.
 5. Dodatkowy pedał gazu przy drzwiach.
 6. Maksymalne obciążenie aż 110 kg - zmieści i dziecko, i dorosłego!
 7. Wzmocnione nadwozie na stalowej ramie.
 8. Trzy kolory do wyboru (czarny, biały, czerwony).
 9. Panel dźwiękowy z kolorowym wyświetlaczem.
 10. MP3, bluetooth i radio FM.
 11. Wgrane melodyjki.
 12. Wejścia AUX, USB, Micro USB i SD.
 13. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa.

Jest to najmocniejszy samochód na akumulator dla dzieci tego typu na rynku. Jego parametry są naprawdę potężne, ale najważniejsze jest to, że niesamowita wytrzymałość idzie tutaj w parze z komfortem i bezpieczeństwem jazdy.

Kup teraz, zanim zrobią to inni!

Przy okazji publikacji rankingu najpopularniejszych aut na akumulator dla dzieci podkreślaliśmy, że Mercedes G63 6x6 okazał się takim hitem, że kilkaset jego egzemplarzy wyprzedało się w ciągu zaledwie kilku tygodni! Po kilku miesiącach oczekiwania pojazd znów trafił do szerokiej sprzedaży i znów kolejne jego sztuki sprzedają się jak świeże bułeczki – dlatego też jeżeli chcesz sprawić swojemu dziecku ten wyjątkowy wóz z napędem 6x6, nie zastanawiaj się zbyt długo, bo inni mogą Cię wyprzedzić.

Dlaczego warto kupić Mercedesa G63 6x6?

Wśród aut na akumulator ten model wyróżnia się swoimi parametrami i zadowoli nawet najbardziej wymagających kierowców. Jest solidny, niezniszczalny, ma dużą moc i gwarantuje niesamowite wrażenia z jazdy. Spokojnie możesz korzystać z niego wraz z dzieckiem, ponieważ zniesie obciążenie aż 110 kg!

W tym sezonie jest to najbardziej poszukiwane auto na akumulator w Polsce. Cieszymy się, że możesz je kupić właśnie u nas. Sprawdź wszystkie trzy warianty kolorystyczne:

mercedes 463 6x6DO KAŻDEGO AUTA GRATIS - UNIKALNY PORADNIK EKSTRAZABAWKI.PL! JAK UROZMAICIĆ ZABAWY Z AUTEM?!