Traktory na akumulator cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród najmłodszych, stanowiąc nie tylko źródło fantastycznej zabawy, ale również narzędzie edukacyjne. Uczą one dzieci podstawowych zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdów, jednocześnie rozwijając ich zdolności motoryczne. W sklepach dostępna jest różnorodność modeli traktorów, które przyciągają uwagę swoim realistycznym wyglądem i praktycznymi funkcjami. Wybór idealnego traktora na akumulator dla dziecka może być wyzwaniem, dlatego stworzyliśmy ten przewodnik, aby ułatwić podjęcie decyzji.

Traktor na akumulator dla dziecka – na co zwrócić uwagę?

Wybierając traktor na akumulator, warto rozważyć kilka ważnych kwestii. Przede wszystkim, traktor powinien być dopasowany do wieku i umiejętności dziecka. Rozmiar pojazdu ma kluczowe znaczenie dla komfortu i bezpieczeństwa małego rolnika. Ważne są także łatwość obsługi, dostęp do pedałów i kierownicy, a także komfortowe siedzenie. Dodatkowe funkcje, takie jak dźwięki pracy silnika, światła czy możliwość przewożenia zabawek na przyczepce, mogą jeszcze bardziej zwiększyć atrakcyjność traktora.

TOP 4 traktorów na akumulator dla dzieci – najlepsze modele dostępne na rynku!

Jako specjaliści od pojazdów elektrycznych dla najmłodszych, wybraliśmy cztery wyjątkowe modele traktorów, które spełnią oczekiwania młodych entuzjastów rolnictwa. Te traktory zostały wybrane na podstawie pozytywnych opinii rodziców, bezpieczeństwa użytkowania, jakości wykonania oraz dostępnych funkcji. Każdy model wyróżnia się czymś specjalnym, od prostych i funkcjonalnych, po zaawansowane technologicznie maszyny z licznymi dodatkami. Bez względu na preferencje i zainteresowania dziecka, w naszym zestawieniu znajdzie się idealny traktor, który dostarczy mu wiele godzin świetnej zabawy i stanie się niezapomnianym prezentem na różne okazje.

 1. Traktor John Deeree

Na pierwszym miejscu znalazł się niezrównany traktorek Peg Perego, wyprodukowany we Włoszech na licencji John Deere – najwyższej klasy i niezawodność w swojej kategorii. Ten elektryczny traktor, teraz dostępny z baterią 12v 9ah, z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Twojego dziecka. Obejrzyj filmik i nie zwlekaj z zakupem! W komplecie znajdziesz także przyczepkę John Deere oraz dodatkowe upominki od EkstraZabawki!

Najważniejsze parametry Traktorka John Deere na akumulator:

 • waga: 18kg;
 • silnik: 2x165W;
 • akumulator: 12 V 8Ah;
 • prędkość: 3,2 lub 6,5km na godzinę.
 1. Koparka John Deeree

Miejsce drugie należy do koparki John Deere. To ogromny traktor z koparką Peg Perego, wykonany we Włoszech na oficjalnej licencji John Deere. Ten imponujący elektryczny pojazd dostarczy mnóstwo radości Twojemu dziecku. Obejrzyj wideo i zdecyduj się na zakup już dziś! Dodatkowo, przyczepkę John Deere możesz nabyć również w naszym sklepie

Najważniejsze parametry Koparki John Deere na akumulator:

 • waga: 18,1kg;
 • silnik: 2x165W;
 • akumulator: 12 V 9Ah;
 • prędkość: 3,2 lub 6,5km na godzinę.
 1. Koparka 720-T

Ten pojazd wyposażony jest w przednią łyżkę (tur), którą można sterować ręcznie. Dzięki fotelowi obrotowemu możliwe jest korzystanie z tylnej łyżki, co umożliwia zbieranie materiałów, takich jak piasek, i przekładanie ich na przyczepę. Przyczepka ma opcję wywrotki, a ponadto może być łatwo odłączona od reszty zestawu.

Najważniejsze parametry Koparki 720-T na akumulator:

 • waga: 26,8kg;
 • silnik: 2x45W;
 • akumulator: 12V/10Ah;
 • prędkość: 3, 5 lub 7km na godzinę.
 1. Traktor na akumulator New Holland T7

Czwarte miejsce zajął ogromny traktor New Holland z przyczepą, wyposażony w dwa potężne silniki, który niewątpliwie przyciągnie uwagę każdego młodego fana ciągników. Przyczepa jest łatwo odłączalna, co pozwala na swobodne poruszanie się tylko traktorem. Design traktora odwzorowuje wygląd rzeczywistych maszyn z tej kategorii. Duże koła gwarantują płynną jazdę, a komfortowe siedzenie zapewnia przyjemność podczas użytkowania.

Najważniejsze parametry Traktorka New Holland na akumulator:

 • waga: 13kg;
 • silnik: 2x45W;
 • akumulator: 12V/4,5Ah;
 • prędkość: 3 – 4,5km na godzinę.

Ranking TOP4 najlepszych traktorków na akumulator na pewno pomoże rodzicom podjąć najlepszą decyzję. W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie wątpliwości!