Roboty zdalnie sterowane dla dzieci

Zdalnie sterowane modele, wśród których znajdują się m.in. drony, samochody, czołgi, łodzie, helikoptery oraz maszyny i inne pojazdy, to jedne z najchętniej wybieranych zabawek przez dzieci. Nie mniejszą popularną cieszą się wśród nich także zdalnie sterowane roboty.

Dziś na przykładzie najpopularniejszego modelu w naszym sklepie przybliżymy temat tego typu zabawek i wyjaśnimy, dlaczego są one aż tak lubiane.

Robot zdalnie sterowany CYBORG SPACEMAN RASTAR

W dobie wciąż niesłabnącej popularności zdalnie sterowanych modeli, nie jest zaskoczeniem, że dzieci tak chętnie wybierają roboty. Są one ciekawie skonstruowane, atrakcyjne wizualnie i wyposażone w przeróżne dodatkowe funkcje, które wyróżniają je na tle innych zabawek. Dodatkowo wyglądają jak bohaterowie gier komputerowych i filmów, które wciąż nie wyszły z mody, a do tego świetnie nadają się do zabawy w domu, co jest szczególnie ważne teraz, gdy wielkimi krokami zbliża się do nas jesień.

Bardzo popularnym na rynku modelem robota zdalnie sterowanego dla dzieci jest CYBORG SPACEMAN, dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych – białym oraz czarnym.

robot zdalnie sterowany

Jakie funkcje posiada zdalnie sterowany robot?

Model Cyborg Spaceman potrafi chodzić i jeździć, mówić i tańczyć, poruszać rękoma oraz strzelać – dyskami oraz pociskami. Posiada regulację głośności oraz tryb uśpienia, który włącza się automatycznie i pozwala oszczędzać baterie. Istnieje także możliwość zaprogramowania w nim wybranych przez siebie ruchów.

Do zestawu dołączane są: pilot zdalnego sterowania, zestaw pocisków oraz dysków do strzelania, akumulator i ładowarka.

robot dla dziecka

Czy robot to zabawka edukacyjna?

Zdalnie sterowane zabawki sprawiają, że umiejętności motoryczne dziecka są stymulowane – trenują one koncentrację, orientację przestrzenną, koordynację wzrokowo-ruchową oraz refleks, a przy okazji uczą, jak wygląda obsługa sprzętów. Dzięki temu dziecko nie tylko dobrze się bawi, ale też rozwija się i czerpie korzyści z codziennej zabawy.

robot zdalnie sterowany dla dziecka

Dla kogo zdalnie sterowane roboty?

Robot RC to idealny prezent dla kilkulatka, który interesuje się maszynami. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta doceniają stronę wizualną takich zabawek, a także prostotę ich obsługi i mnogość posiadanych funkcji.

Jeżeli więc pragniesz sprawić dziecku niespodziankę i podarować mu niegłupią zabawkę, która zapewni mu wielogodzinną, stymulującą rozrywkę, sprawdź biały oraz czarny model robota Cyborg Sapceman.

zdalnie sterowane zabawki