Przegląd Klocków Magnetycznych od EkstraZabawki.pl
Klocki magentycznie, to zdecydowanie świetny wybór dla fanów i fanek tworzenia przeróżnych konstrukcji. Aby ułatwić podjęcie decyzji, na które klocki najlepiej się zdecydować, postanowiliśmy stworzyć artykuł, przedstawiający modele cieszące się największym zainteresowaniem. Są to same bestsellery, perełki wśród dostępnych klocków na rynku. Klocki magnetyczne, to idelana forma spędzenia kreatywnie czasu. Dzięki magnesom, budowy stają się przestrzenne, co idelanie wpływa na pobudzenie dziecięcej wyobraźni. Zabawka, z pewnością szybko maluchowi się nie znudzi, ponieważ ilość konstrukcji do wykonania, nie zna granic. Mamy nadzieję, że po zapoznaiu się z artykułem, wybór klocków , stanie się łatwiejszy, a nasz ranking okaże się pomocny. Zachęcamy do przeczytania i wybrania tego najlepszego modelu dla swojej pociechy!


Zastanawiasz się jakie
klocki magnetyczne wybrać ? 

EkstraZabawki już spieszą z odpowiedzią
1. Kolorowe klocki magnetyczne Magical Magnet 71 szt. 

Naszą pierwszą propozycją, którą chcielibyśby zaprezentować jest ten świetny zestaw. Kolorowe, klocki magnetyczne Magical Magnet, świetnie pobudzają wyobraźnię i kreatywność dziecka. Można z nich tworzyć najróżniejsze wzory, kształty i formy, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia małego konstruktora i ilość klocków. Idealna zabawka dla dzieci już od 3 roku życia. Nie zwlekaj, twoja pociecha będzie zachwycona.

Zestaw zawiera:
->  46 kolorowych klocków magnetycznych w różnych kształtach
->  podstawkę z elementami świetlnymi i grającymi
-> instrukcję obsługi, z pomysłami na budowlę 
->  dwie pary kółek 
->  zestaw 16 naklejek


Kup teraz 
2
. Magiczne Klocki Magnetyczne 112 el.

Prezentowany zestaw to również wspaniała kreatywna zabawa dla małego konstruktora. Duża siła przyciągania umożliwia tworzenie dwu i trójwymiarowych kształtów. Można z nich tworzyć nie tylko budowlę, ale także nowoczesne figury, roboty czy pojazdy. Za pomocą tego zestawu można zbudować ruchomą karuzelę, co sprawia, że zabawa staję się jeszcze bardziej atrakcyjna. 


Zestaw zawiera:
->  56 sztuk kolorowych różnokształtnych klocków magnetycznych (prostokąty, trójkąty,  trapezy, kwadraty itd)
->  42 plastikowe klocki - wypełniacze (kwadraty)
->  2 boki podtrzymujące karuzelę i umożliwiające jej obrót
->  wzornik z przykładowymi wzorami układanek karuzel oraz autek
->  estetyczne kolorowe opakowanie, idealnie nadające się na prezent
->  podstawa karuzeli
->  2 osie na koła
->  4 koła


Kup teraz
3Klocki Magnetyczne MEGA Zestaw 184 el.


Ten genialny zestaw składa się aż z 184 elementów. Dzięki takiej ilości klocków można tworzyć coraz to większe budowlę, domki, a tak na prawdę wszystko, co tylko wymyśli sobie młody konstruktor. Układanie konstrukcji wedle swojego autorskiego pomysłu niesamowicie wpływa na kreatywność oraz wyobraźnie malucha. Fakt, że klocki można układać w nieskończenie wiele kombiancji sprawia, że dziecko jest w stanie spędzić przy nich wiele czasu, ponieważ zabawa nie staję się monotonne. 


Kup teraz

                                                  Zestaw zawiera:

                                                           

                                                         Przykładowe konstrukcje:                                                                         
4
.  Klocki Magnetyczne Świecące w Ciemności


Teraz czas na coś innego, a mianowicie klocki które świecą w ciemności. Jest to prawdziwa gratka dla fanów ciemności. Po stworzeniu niesamowitej kontrukcji, zaczyna się świecić, no coś niesamowitego. Klocki cieszą się wielkim zainteresowaniem, ponieważ w bardzo prosty sposób można tworzyć trójwymiarowe obiekty i przedmioty. Jednym ograniczeniem jest własna fantazja pociechy. Dzięki klockom, dziecko rozwija swoją kreatywność, wyobraźnię, przestrzenne myślenie. Podczas zabawy uczy się podstawowych praw fizyki jakim jest przyciąganie i odpychanie. Spraw swojemu dziecku radość :) 


Zestaw zawiera:
->  18 klocków kwadratowych  (ok. 6,5 cm x 6,5 cm)
->   8 klocków o kształcie trójkąta  (ok. 5,5 cm x 5 cm)
->   obrazkową instrukcje


Kup teraz


 

                                          
                

5
Klocki Magnetyczne SuperMag Tags Wheels 103 el.


Jako ostatnie chcielibyśmy zaproponować, wspaniałe klocki magnetyczne Plastwood SuperMag TagsDuży zestaw kolorowych klocków z wbudowanymi magnesami. Ten zestaw dodatkowo wyposażony jest w kółka dzięki, którym można zbudować ekstra pojazd. Klocki składają się z kombinacji patyczków i kulek. Wszystkie elementy można dowolnie ze sobą łączyć - każdy element pasuje do siebie w dowolny sposób i pod różnymi kątami, dzięki czemu dziecko może wybudować wszytsko na co będzie miało tylko ochotę. Poprzez zabawę maluch uczy się logicznego myślenia, rozpoznawania kształtów i kolorów, posługiwania się przedmiotami i dopasowywania ich od siebie.  Ze względu na nieograniczoną możliwość pomysłów na budowę, zabawka się nie nudzi. 

Kup teraz

Zestaw zawiera:
103 elementy w tym:
-> Patyczki magnetyczne
-> Kulki
-> Kółka
-> Płytki

                                                         


W naszym asortymenicie posiadamy wiele klocków magnetycznych     SuperMag, 
także zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami:

Klocki magnetyczne SuperMag od EkstraZabawki.pl Kliknij tutajTo nie jest wszystko...
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z resztą    klocków magnetycznych znajdujących sie w naszym        ekstramagazynie.


Wszystkie Klocki Magnetyczne od EkstraZabawki.pl Kliknij tutaj