Pojazdy na pedały dla dzieci

Jak często podkreślamy, dzieci to mali naśladowcy, którzy lubią odtwarzać zajęcia dorosłych. A gdyby tak pozwolić dziecku zostać małym kierowcą rajdowym, właścicielem koparki albo kierowcą traktorka? To mogłaby być fantastyczna zabawa!

Dlaczego rodzice cenią pojazdy na pedały?

Choć auta na akumulator są niekwestionowanym hitem wśród pojazdów dla dzieci i najczęstszym wyborem rodziców, to wiele osób wciąż chce swoim dzieciom oferować coś więcej – wówczas ich wybór pada właśnie na pojazdy na pedały. Dlaczego? Często przemawia za tym nieco niższa cena, ale przede wszystkim to, iż zachęcają one maluchy do aktywności fizycznej. Pojazdy wprawiane w ruch przy pomocy siły nóg są doskonałym wyborem dla dzieciaków, które mają dużo energii oraz dla rodziców, którzy pragną, by ich pociechy spędzały czas na świeżym powietrzu w sposób aktywny i ciekawy.

Jaki pojazd na pedały dla dziecka?

Obecnie wybór pojazdów dla maluchów jest naprawdę szeroki. Ich mechanika jest do siebie zbliżona i tylko od indywidualnych preferencji zależy, czy zdecydujemy się na jeden typ pojazdu czy drugi. Jeżeli nasze dziecko fascynuje się wozami budowlanymi lub rolniczymi, z pewnością najbardziej zainteresuje się koparką albo traktorem. Mali miłośnicy sportu wybierają za to głównie gokarty, ponieważ przypominają one popularne pojazdy wyścigowe. Dla fanów klasyki zostają natomiast auta.

Razem z dzieckiem przejrzyj ofertę pojazdów na pedały i wspólnie wybierzcie ten wymarzony, który dostarczy maluchowi niesamowitych wrażeń i ogromnej radości.

Gokarty dla dzieci

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co to jest gokart, jaki model wybrać i na co zwrócić uwagę przed zakupem, przeczytaj nasz poradnik: Jaki gokart dla dziecka? Pomagamy w wyborze!

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do kategorii:

gokarty na pedały

Traktorki dla dzieci

Cenione za realistyczny wygląd i wierne oddanie „dorosłych” modeli. Z reguły przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-8 lat i posiadają przeróżne dodatkowe funkcje, takie jak klakson, otwierana maska czy regulowane siedzenie oraz dodatki, np. pługi, ruchome łyżki czy przyczepki.

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do kategorii:

traktorki na pedały

Koparki dla dzieci

Prawdziwa gratka dla małych fanów Boba Budowniczego i ogromnych maszyn budowlanych – minikoparki, które zapewniają świetną zabawę na świeżym powietrzu, a przy okazji wyglądają jak prawdziwe!

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do kategorii:

koparki dla dzieci

Czy wiesz już, jaki pojazd na pedały będzie najlepszy dla Twojego dziecka? Jeśli nie – napisz do nas, z chęcią doradzimy i podzielimy się swoimi doświadczeniami!

Warto przeczytać:


pojazdy na pedały