Zabawki rozwojowe

Zamknięcie szkół i przedszkoli sprzyja nudzie. Nawet najbardziej kreatywni rodzice mogą zacząć się poddawać w obliczu stresu i konieczności zorganizowania dziecku czasu każdego dnia przez kilka tygodni. Właśnie dlatego dziś przedstawimy 5 kreatywnych i rozwojowych zabawek dla Twojego dziecka, które kupisz za nieduże pieniądze (a być może już masz je w domu i całkiem o nich zapomniałeś) i które pozwolą Wam spędzić ciekawie wolny czas.

Przedstawione propozycje są uniwersalne – i świetnie nadają się zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, maluszków i starszaków.

KLOCKI KONSTRUKCYJNE – SŁOMKI DO BUDOWANIA

Do wyboru:

Klocki w nietypowym stylu, czyli słomki do budowania różnorakich konstrukcji – od ogromnych budowli po abstrakcyjne kształty. Pozwól dzieciom rozwijać wyobraźnię oraz motorykę małą poprzez projektowanie, wymyślanie i aranżowanie własnych słomkowych konstrukcji.

słomki konstrukcyjne

MULTIFUNKCYJNA KUCHNIA DLA DZIECI

Do wyboru:

Wspaniała zabawka, przy której maluchy i starszaki „przepadają” na długie godziny. Umożliwia kreatywne, rozwojowe zabawy z całą rodziną, ale równie dobrze są w stanie zająć samo dziecko. Polecamy przeczytanie naszego artykułu: Kuchnia do zabawy – dlaczego warto ją kupić?, w którym zamieszczamy gotowe pomysły na zabawy przy wykorzystaniu zestawu kuchennego.

kuchnie dla dzieci

KLOCKI KONSTRUKCYJNE PUNGROW

Do wyboru:

Absolutna nowość na polskim rynku, która błyskawicznie stała się hitem w przedszkolach i żłobkach. Z zestawów PUNGROW mogą korzystać już roczne dzieci, co jest w świecie klocków konstrukcyjnych właściwie niespotykane. Dzięki nim zadbasz o rozwój malucha, nauczysz go rozumienia przestrzennego i pozwolisz rozwinąć umiejętności manualne.

locki pungrow

KLOCKI KONSTRUKCYJNE MAGKINDER

Do wyboru:

Wysokiej jakości klocki konstrukcyjne dostępne w cenie wielokrotnie niższej niż standardowe zestawy magnetyczne. Są niezwykle mocne i solidne i pozwalają na tworzenie kreatywnych, abstrakcyjnych i realistycznych obiektów i budowli. Gwarantują twórczą, rozwijającą zabawę, która cieszy zarówno dzieci, jak i dorosłych.

klocki magkinder

KLOCKI ZDALNIE STEROWANE – CaDA

Do wyboru m.in.:

Doskonała propozycja dla bystrego malucha, który lubi kreatywne wyzwania i rozwojowe zabawy. Elementy zestawu CaDA łączą się w zdalnie sterowany pojazd i zapewniają ciekawą zabawę starszym i młodszym.

https://www.ekstrazabawki.pl/Klocki-zdalnie-sterowane-CaDA-c3281

Wierzymy, że z kreatywnymi, edukacyjnymi propozycjami od EkstraZabawki.pl zabawa w Waszych domach nie będzie miała końca, a czas dłuższego pobytu w domu upłynie Wam przyjemnie i ciekawie.