Mercedes S300: Klasyczna elegancja w licencjonowanym wydaniu

Mercedes S300 to propozycja dla małych koneserów motoryzacji, którzy cenią klasyczną sylwetkę i luksusowe wykończenie. Ten licencjonowany pojazd zachwyca perfekcyjnym wykonaniem, chromowanymi dodatkami oraz lakierowaną karoserią, która nadaje mu autentycznego blasku. Wyposażony w dwa silniki o mocy 35W każdy (9000 RPM) oraz akumulator 12V 7Ah, zapewnia dynamiczną i stabilną jazdę w zakresie prędkości od 3 do 7 km/h.
Komfort podróżowania stoi na najwyższym poziomie dzięki zastosowaniu miękkich kół EVA, które doskonale niwelują drgania podczas jazdy po nierównościach. Dodatkowo przednia oś została wyposażona w sprężyny amortyzujące, co czyni jazdę jeszcze płynniejszą. Wnętrze skrywa miękkie, skórzane siedzenie z pasami bezpieczeństwa oraz kierownicę otoczoną przyjemnym w dotyku tworzywem. Realizmu dodają otwierana klapa bagażnika, ruchome lusterka oraz bogate oświetlenie, obejmujące reflektory przednie, światła przeciwmgielne oraz kierunkowskazy.
Pojazd oferuje zaawansowany panel multimedialny z radiem FM, który posiada funkcję automatycznego strojenia oraz wejścia USB, Mini USB i SD. Na desce rozdzielczej znajdują się podświetlane zegary oraz wskaźnik naładowania baterii. Rodzice mają pełną kontrolę nad bezpieczeństwem dzięki nowoczesnemu pilotowi 2,4GHz z funkcją Bluetooth. Pilot pozwala na wybór jednej z trzech prędkości, sterowanie kierunkiem jazdy w trybie remote oraz pełną synchronizację z pojazdem.
Specyfikacja techniczna i wyposażenie:
-
Napęd: 2 x 35W (9000 RPM)
-
Akumulator: 12V 7Ah
-
Prędkość: 3 – 7 km/h (3 prędkości dostępne z pilota)
-
Koła: Miękkie tworzywo EVA
-
Amortyzacja: Sprężyny na przednich kołach
-
Siedzenie: Miękkie, skórzane z pasami bezpieczeństwa
-
Zdalne sterowanie: Pilot 2,4GHz Bluetooth (pełna kontrola rodzicielska)
-
Oświetlenie: Przód, światła przeciwmgielne, kierunkowskazy, podświetlane zegary
-
Audio: Radio FM, wejście USB, Mini USB, karta SD, melodyjki w kierownicy
-
Wymiary pojazdu: 132 cm x 65 cm x 55 cm
-
Maksymalne obciążenie: 30 kg
-
Masa własna: 17,5 kg
-
Dodatki: Lakierowana karoseria, otwierana klapa bagażnika, wskaźnik naładowania, ładowarka
Tablice rejestracyjne do pojazdów dla dzieci z imieniem dziecka + prawo jazdy + smycz i identyfikator na prawo jazdy
Tablice dla większej trwałości drukowane są na papierze fotograficznym, a z tyłu podklejane mocną taśmą dwustronną. Są uniwersalnej wielkości pasującej do większości pojazdów dla dzieci - ok 13,7 cm x 3,2 cm. Zestaw oczywiście zawiera dwie sztuki.
Prawo jazdy jest wielkości oryginalnego ok 85,6 mm x 54 mm z miejscem na wklejenie zdjęcia i podanie danych dziecka wraz z posiadanymi uprawnieniami. Aby nie była to chwilowa zabawka, która zaraz się zniszczy lub zginie w zestawie dodajemy identyfikator do którego montujemy prawo jazdy, a następnie identyfikator przypinamy do smyczki, którą również jest w zestawie. Taki komplet dziecko może nosić na szyi. Smycz jest wysokiej jakości z dwustronnym nadrukiem - nie jak w przypadku tańszych gdzie druga strona jest w całości biała co wygląda nieestetycznie i ulega szybkiemu zabrudzeniu.
Wytyczne użytkowania pojazdu dla dzieci na akumulator
Czas ładowania pojazdu wynosi 8 do 10 godzin. Prawidłowo użytkowany akumulator nie powinien być przetrzymywany po rozładowaniu, dłużej niż dobę, ponieważ może znacznie się skrócić jego żywotność. Przed pierwszym uruchomieniem, należy zapoznać się z instrukcją.