Mercedes SL500 S506: Elegancja i sportowy charakter dla najmłodszych

Mercedes SL500 S506 to stylowy, licencjonowany pojazd na akumulator, który zachwyca klasyczną linią nadwozia i dbałością o najmniejsze detale. Ten sportowy kabriolet został zaprojektowany z myślą o małych kierowcach ceniących komfort i prestiżowy wygląd. Napęd stanowią dwa silniki o mocy 45W każdy, co w połączeniu z akumulatorem 12V 4,5Ah zapewnia płynną i bezpieczną jazdę, idealną do rekreacyjnych spacerów.
Wnętrze pojazdu oferuje wysoki standard wykończenia, w tym wygodny fotel pokryty miękką ekoskórą oraz pasy bezpieczeństwa. Zastosowanie miękkich kół EVA sprawia, że auto porusza się cicho i płynnie, skutecznie tłumiąc drobne nierówności terenu. Realistyczne wrażenia z jazdy potęgują otwierane drzwi, podświetlana deska rozdzielcza oraz efektowne przednie światła LED, które nadają pojazdowi nowoczesnego charakteru.
Dla pełnej rozrywki auto wyposażono w panel audio z wejściami USB, SD oraz MP3, a także przyciski z melodiami i klaksonem na kierownicy. Opiekunowie mają pełną kontrolę nad pojazdem dzięki pilotowi zdalnego sterowania 2,4GHz, który umożliwia regulację prędkości w trzech zakresach oraz pozwala na zdalne sterowanie i zatrzymanie auta w dowolnym momencie w trybie remote.
Specyfikacja techniczna i wyposażenie:
-
Napęd: 2 x 45W
-
Akumulator: 12V 4,5Ah
-
Prędkość: 2 – 3 km/h
-
Koła: Miękkie i ciche koła EVA
-
Siedzenie: Miękka ekoskóra z pasami bezpieczeństwa
-
Zdalne sterowanie: Pilot 2,4GHz (3 prędkości jazdy)
-
Oświetlenie: Przednie reflektory LED, podświetlana deska rozdzielcza
-
Audio: Port USB, wejście na karty SD, wejście MP3, melodie oraz klakson
-
Hamulec: Automatyczny (po zwolnieniu pedału gazu)
-
Wymiary pojazdu: 104 cm x 52 cm x 24 cm
-
Masa własna: 11,5 kg
-
Maksymalne obciążenie: 30 kg
-
Dodatki: Otwierane drzwi, ładowarka, instrukcja

Tablice rejestracyjne do pojazdów dla dzieci z imieniem dziecka + prawo jazdy + smycz i identyfikator na prawo jazdy
Tablice dla większej trwałości drukowane są na papierze fotograficznym, a z tyłu podklejane mocną taśmą dwustronną. Są uniwersalnej wielkości pasującej do większości pojazdów dla dzieci - ok 13,7 cm x 3,2 cm. Zestaw oczywiście zawiera dwie sztuki.
Prawo jazdy jest wielkości oryginalnego ok 85,6 mm x 54 mm z miejscem na wklejenie zdjęcia i podanie danych dziecka wraz z posiadanymi uprawnieniami. Aby nie była to chwilowa zabawka, która zaraz się zniszczy lub zginie w zestawie dodajemy identyfikator do którego montujemy prawo jazdy, a następnie identyfikator przypinamy do smyczki, którą również jest w zestawie. Taki komplet dziecko może nosić na szyi. Smycz jest wysokiej jakości z dwustronnym nadrukiem - nie jak w przypadku tańszych gdzie druga strona jest w całości biała co wygląda nieestetycznie i ulega szybkiemu zabrudzeniu.
Wytyczne użytkowania pojazdu dla dzieci na akumulator
Czas ładowania pojazdu wynosi 8 do 10 godzin. Prawidłowo użytkowany akumulator nie powinien być przetrzymywany po rozładowaniu, dłużej niż dobę, ponieważ może znacznie się skrócić jego żywotność. Przed pierwszym uruchomieniem, należy zapoznać się z instrukcją.