Traktor z przyczepą Blow na akumulator - zielony, 2x25W, wybór prędkości, EVA, ekoskóra, pasy, pilot [XMX-611]
Symbol: PA.XMX-611.ZIE
Realistyczny traktor na akumulator z przyczepą i napędem na dwa silniki. Pojazd posiada miękkie koła EVA, wygodne siedzenie z ekoskóry oraz panel audio z Bluetooth, zapewniając bezpieczną i kreatywną zabawę w farmera pod stałym nadzorem rodzicielskiego pilota 2,4 GHz.
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 724.84 Cena przed promocją: 762.99 -5%
Traktor elektryczny Blow to spełnienie marzeń każdego dziecka fascynującego się pracą na roli i potężnymi maszynami rolniczymi. Ten solidny pojazd został zaprojektowany z myślą o realistycznej i bezpiecznej zabawie, oferując dynamiczną jazdę dzięki dwóm silnikom o mocy 25W każdy oraz wydajnemu akumulatorowi 12V/7Ah. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa, traktor wyróżnia się dbałością o detale oraz bogatym wyposażeniem, które sprawia, że każda wyprawa do ogrodu zamienia się w profesjonalne prace gospodarskie.
Komfort i bezpieczeństwo stoją tutaj na najwyższym poziomie. Pojazd wyposażono w miękkie koła z pianki EVA, które doskonale tłumią nierówności, oraz wygodne siedzenie z ekoskóry z pasami bezpieczeństwa. System Wolny Start gwarantuje łagodne ruszanie bez gwałtownego szarpnięcia, co jest kluczowe dla najmłodszych kierowców. Podczas pracy mały farmer może korzystać z panelu audio z funkcjami MP3, USB i Bluetooth, a realistyczne oświetlenie LED z przodu oraz odgłosy silnika i klaksonu dodają zabawie niezwykłego autentyzmu.
W zestawie znajduje się odpinana przyczepa, która pozwala na transport piasku, zabawek czy zebranych plonów, co znacząco rozszerza możliwości kreatywnej zabawy. Rodzice mają pełną kontrolę nad pojazdem dzięki pilotowi zdalnego sterowania 2,4 GHz, umożliwiającemu korygowanie toru jazdy lub natychmiastowe zatrzymanie traktora. Dodatkowo zestaw zawiera personalizowane tablice rejestracyjne, prawo jazdy dla dziecka oraz smycz z identyfikatorem, tworząc kompletny i niezapomniany pakiet prezentowy.
Specyfikacja:
Silniki: 2 x 25W
Akumulator: 12V / 7Ah
Prędkość: Tryb szybki/wolny (biegi przód i tył)
Koła: Miękka pianka EVA (przód 23 cm, tył 26 cm)
Wymiary całkowite: ok. 140 cm x 51 cm x 54 cm
Maksymalne obciążenie: 30 kg
Wyposażenie: Pilot 2,4 GHz, panel MP3/Bluetooth, światła LED, siedzenie z ekoskóry
Tablice rejestracyjne do pojazdów dla dzieci z imieniem dziecka + prawo jazdy + smycz i identyfikator na prawo jazdy