PROMOCJA PRZEDŁUŻONA

Wakacyjna dostawa za 0 zł na wszystkie pojazdy dla dzieci

Kod: WAKACJE

Czarny Motor E-RIDER X na akumulator - 1x2000W 48V/20.8Ah Li-ion, do 50km/h, hamulce tarczowe, pompowane opony - [HP135E]

Symbol: PA.HP135E.CZ

Mocny motor elektryczny E-RIDER X 2000W z akumulatorem litowo-jonowym 48V. Profesjonalny cross osiągający 50 km/h, wyposażony w tarczowe hamulce, gazowy amortyzator i duże pompowane koła 14" oraz 12". Posiada kolorowy wyświetlacz LCD, 3 tryby prędkości i oświetlenie LED. Wytrzymała konstrukcja z prześwitem 39 cm i udźwigiem do 120 kg, idealna dla ambitnych użytkowników szukających wysokich osiągów w terenie.

Dostępność: Mało

Cena: 4840.24 Cena przed promocją: 5094.99 -5%

Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 4840.24
Do końca promocji pozostało:
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Pojazdy - Kolor: Użyj klawiszy strzałek do nawigacji. Spacji, aby wybrać.
szt.

Dostępność i dostawa

Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
129
  • Odbiór osobisty: płatność przy odbiorze (Łódź, Brukowa 10) 0
  • Odbiór osobisty: płatność przelewem (Łódź, Brukowa 10) 0
  • Kurier paleta 129

Czarny motor na akumulator E-RIDER X - potężny napęd i terenowe zacięcie

Specyfikacja techniczna i wyposażenie

E-RIDER X to zaawansowany motor na akumulator, który łączy w sobie dynamikę profesjonalnego crossa z ekologicznym napędem nowej generacji. Solidna, malowana proszkowo rama ze wzmacnianym tylnym wahaczem stanowi kręgosłup maszyny, pozwalając na pewną jazdę w trudnym terenie. Sercem pojazdu jest bezszczotkowy silnik o mocy 2000W, zasilany wydajnym akumulatorem litowo-jonowym 48V 20,8Ah. Taka konfiguracja umożliwia sprawne rozpędzenie się do 50 km/h, oferując przy tym wysoki moment obrotowy niezbędny podczas pokonywania wzniesień i piaszczystych szlaków.

Podwozie modelu E-RIDER X zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnej kontroli i komforcie. Zastosowanie dużych, pompowanych kół (14 cali z przodu i 12 cali z tyłu) z grubym bieżnikiem gwarantuje doskonałą przyczepność. Za tłumienie nierówności odpowiada profesjonalne zawieszenie: przednie teleskopy oraz tylny amortyzator gazowy, który stabilizuje pojazd przy skokach i nierównościach. Skuteczne zatrzymywanie maszyny to zasługa tarczowych hamulców zamontowanych na obu osiach, co przekłada się na bezpieczeństwo nawet przy maksymalnej prędkości.

Nowoczesny charakter motocykla podkreśla kolorowy wyświetlacz LCD umieszczony na kierownicy, który na bieżąco informuje o aktualnym biegu, przebiegu oraz stanie naładowania akumulatora. Kierowca ma do wyboru trzy tryby prędkości, co pozwala dostosować moc do swoich umiejętności. Dodatkowe wyposażenie w postaci przedniej lampy LED z włącznikiem oraz klaksonu sprawia, że E-RIDER X jest pojazdem kompletnym. Przy masie 47,8 kg i imponującym prześwicie wynoszącym 39 cm, maszyna wytrzymuje obciążenie do 120 kg, będąc jedną z najbardziej wytrzymałych konstrukcji w swojej klasie.

  • Silnik: Elektryczny 2000W
  • Akumulator: 48V 20,8Ah (Li-ion - litowo-jonowy)
  • Prędkość maksymalna: Do 50 km/h
  • Tryby jazdy: 3 prędkości do wyboru
  • Wyświetlacz: Kolorowy panel LCD (bieg, przebieg, wskaźnik naładowania)
  • Zawieszenie: Przód - teleskopowe, Tył - amortyzator gazowy
  • Hamulce: Tarczowe przód oraz tył
  • Opony: Pompowane AIR (Przód: 60/100-14, Tył: 70/100-12)
  • Siedzenie: Miękkie, wodoodporne (51 x 14 cm)
  • Oświetlenie: Przednia lampa LED z włącznikiem
  • Dodatki: Klakson, napęd łańcuchowy, elastyczne plastiki, kluczyk
  • Wymiary pojazdu: 156 cm x 73 cm x 98 cm
  • Prześwit: 39 cm
  • Masa własna: 47,8 kg
  • Maksymalne obciążenie: 120 kg

Wytyczne użytkowania pojazdu dla dzieci na akumulator

Czas ładowania pojazdu wynosi 8 do 10 godzin. Prawidłowo użytkowany akumulator nie powinien być przetrzymywany po rozładowaniu, dłużej niż dobę, ponieważ może znacznie się skrócić jego żywotność. Przed pierwszym uruchomieniem, należy zapoznać się z instrukcją.

Parametry:
Pojazdy - Silnik:
1x2000W
Pojazdy - Akumulator:
48V/20Ah
Pojazdy - Licencjonowany:
Nie
Pojazdy - Napęd 4X4:
Nie
Pojazdy - Pilot:
Nie
Pojazdy - Liczba miejsc:
1
Pojazdy - Wielkość pojazdu:
Duże (dł. od ok. 130 cm)
Pojazdy - Rodzaj kół:
Pompowane
Pojazdy - Ładowarka:
Inna

Osoba odpowiedzialna

Hurtownia RAMIZ
ul. Ciepłownicza 54
31-574 Kraków
Poland

515834955
hurt@ramiz.pl

Zadaj pytanie

Masz pytania lub wątpliwości przed zakupem? Jesteśmy do Twojej dyspozycji na chacie z konsultantem — skorzystaj z dymka w prawym dolnym rogu strony, a chętnie pomożemy przed finalizacją zamówienia.